ДЗВІН

Батьки поскаржились Геращенко на відсутність у школах санвузлів. У Тулуба відразу відреагували

1330690797_7y6d2716На ремонт санвузлів у закладах освіти області черкаська облрада планує виділили 912 тис грн. До кінця цього року буде реконструйовано і школу у селі Дубіївка – пообіцяв перший заступник Голови Черкаської обласної Ради Вовченко Володимир Петрович, після того як на сесії облради 25 жовтня було зачитано звернення народного депутата України Ірини Геращенко.

- Під час мого візиту у Дубіївку батьки учнів і вчителі школи поскаржилися мені, що діти змушені в будь-яку погоду і пору року виходити на вулицю, де стоять допотопні туалети, бо приміщення школи не обладнане елементарними зручностями, повідомила народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко. – Це не тільки створює незручності, а й підвищує рівень захворюваності дітей, оскільки наближається холодна пора року.

25 жовтня на сесії обласної ради було прийнято зміни до бюджету, зокрема, й на потреби обладнання санвузлів у школах області виділили 919 тисяч гривень. Черкаський «УДАР» вимагатаме, щоб частина цих коштів пішла на реконструкцію і Дубіївської школи. І бере це питання на свій контроль.

- Директор Дубіївської школи повідомив, що для учнів молодших класів облаштовано санвузол, але він знаходиться в приміщенні старої бібліотеки. Там навчаються учні 1-4 класів, повідомив голова обласного осередку політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко . – А всім іншим дітям потрібно виходити на вулицю, аби скористатись санвузлом. Тому ми вимагаємо відреконстувати школу до кінця цього року, тим більше це вимагає не таких великих коштів.

Головний УДАРівець області нагадав, що центральна влада в особі Міністра освіти та науки України Дмитра Табачника заявила в ЗМІ про те, що проблема санвузлів у сільських школах вирішена ще в минулому році. І пообіцяв, що якщо проблема зручностей у школі в Дубіівці не буде вирішена до кінця року, то УДАР поставить це питання вже не перед черкаською владою, а перед міністром Табачником та віце-прем’єр-міністром Вілкулом.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: