ДЗВІН

Через казначейство у Черкасах 2 роки не можуть відкрити унікальні спортивні майданчики

383848180Епопея із відкриттям у Черкасах п’яти спортивних майданчиків тягнеться уже другий рік. Унікальність майданчиків – у їх багатофункціональності: по суті, це міні-стадіони.

На кожному спортивному майданчику планувалося встановлення шведської стінки, брусів та іншого обладнання для заняття спортом, встановлення футбольних воріт та баскетбольних щитів з кільцями, передбачалась можливість натягнути сітку для волейболу. Кожен з таких міні-стадіонів дав би можливість займатися фізкультурою і спортом сотням мешканців густонаселених районів Черкас. Свого часу, можливість відкриття таких майданчиків на своїх округах відстояло 5 депутатів, що витратили по 4 тисячі гривень власних коштів на їх проектування: Сергій Гладких, Ігор Мельников, Володимир Гудзенко, Андрій Більда та Олег Ліходькін.

“Вартість одного майданчика – біля 200 тисяч гривень – було закладено до міського бюджету. Почалися роботи. Але пішов другий рік, як все зупинилось – і стоїть огороджена територія, поросла травою. Причина одна – казначейство не перераховує кошти на їх встановлення. І, коли саме у місті з’являться 5 унікальних спортивних майданчиків, наразі лишається невідомим”, – обурюються депутати.

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Казначейство лише виконує роль банка, переказуючи кошти В та З бюджетів різних рівнів на підставі законних вимог РОЗПОРЯДНИКІВ коштів. З власної ініціативи казначейство не вправі зупинити жодного платежа, як з бюджету, так і до бюджету!

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: