ДЗВІН

28 жовтня – день визволення України.

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-визволителі, працівники фронту і тилу, жителі області! Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто виніс на своїх плечах труднощі війни, хто віддав своє життя в ім’я майбутнього України.
Саме день 28 жовтня, коли радянські воїни вийшли на рубіж-кордон України, став етапною, знаковою сторінкою у найжорстокішій в історії людства війні, вінцем і результатом подвигу всіх, хто в ті неймовірно тяжкі дні та ночі ніс волю і життя українській землі. Український народ поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя своїх синів та дочок, віддав фронту понад 7 мільйонів воїнів, близько половини з яких загинуло смертю хоробрих.
Тож нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
Доземний уклін ветеранам та вічна наша вдячність — живим і полеглим!
Слава Україні!
Слава воїнам-визволителям!

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: