ДЗВІН

Одіозного Березу посадять весною. Але не в тюрму, а в крісло ректора ЧНУ

DSC_0010Днями фаворит черкаського губернатора Вадим Береза став дипломованим науковцем — доцентом кафедри англійської мови. Як повідомляє черкаський інтернет-сайт “Про Головне”, посвідчення він отримав з рук ректора ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, професора Анатолія Кузьмінського.

Так сталося, що карколомна політична кар’єра Берези підпсувалася смертельним ДТП. Про високу посаду на державній службі на деякий час довелося забути. Майже півроку Береза провів у забутті на рядовій посаді головного спеціаліста.

Та, дякувати богу, «покровитель» «розрулив» ситуацію, справу участі у смертельному ДТП прикрили. А значить, можна продовжити торувати кар’єру. На високу державну посаду, поки не стихли пристрасті, претендувати не можна, тому молодий регіонал впритул взявся за наукову діяльність. Вже сьогодні вранці по ЧНУ шепчуться, чи, бува, не «мостить» Сергій Борисович Березу на посаду ректора замість Кузьмінського, термін контракту якого спливає навесні? Якщо так, то проректором з виховної роботи нікого взяти, окрім як ще одного молодого «дарування» — Ольги Сисоєвої. Адже у Партії регіонів у Черкасах є дві «забавки» — працевлаштування Олечки Сисоєвої і Вадика Берези. Тому Сисоєвій треба у терміновому порядку «настрочити» дисертацію, щоб не загрузнути у паперовому болоті освітянського департаменту.

Та й пристарілу проректорку-господарницю, незмінну Валентину Артюх, яка не пропускає жодного «антихвашистського» мітингу, щоб покричати за Януковича, також пора б уже змінити. Кажуть, на її місце вже намірились всунути ефективного черкаського “антикризового” менеджера Павла Карася. Одним словом, відчиняй, ЧНУ, двері молодим «ефективним» даруванням!

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    шо Кузьмінський, шо Береза…міняють шило на мило…

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: