ДЗВІН

Ірина Геращенко відмовилась оцінювати зраду верхівки місцевої «Батьківщини»

DSCF7063Ірина Геращенко – куратор Черкаської області від «УДАР» у Верховній Раді категорично відмовилась дати власну оцінку діям керівників та представників місцевого осередку «Батьківщини», які попри чітку позицію опозиції не йти у владу доти, допоки Україною керують регіонали, увійшли у склад нового виконкому Черкаської міськради.

Як стало відомо, у склад нового виконкому увійшлиголова черкаського обласного осередку «Батьківщини» Анатолій Бондаренко та депутата обласної ради Станіслав Овчаренко. Багато хто одразу назвав цей крок зрадою опозиції.

- Я вважаю, що я – представник «УДАР», і маю честь коментувати дії нашої політичної сили. Ми так само маємо велику наснагу, і це наш обов’язок як опозиції, критикувати владу, там, де вони помиляються. Що стосується наших соратників у боротьбі, партнерів по опозиції, то ми не коментуємо їхні дії. Це їхній вибір…, – туманно прокоментувала Ірина Геращенко.

Досі неясно, що наклало печатку мовчання на вуста депутатки: не бажання критикувати колег по опозиції чи повну відсутність власної думки як такої.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: