ДЗВІН

У Байбузи на боротьбу із Даценковою тінню відправили заступника голови РДА

20131103_143109Вихідними у Байбузах Черкаського району святкували день вулиці Шевченка. Організаторами свята виступила черкаська Рада опозиційних сил Черкащини, а від імені її кооординатора Леоніда Даценка на урочистості мала приїхати депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова. Опозиціонери спекли коровай, приготували подарунки. Зі свого боку жителі вулиці привезли із місцевого клубу озвучку і костюми. Під перевдягальню облаштували мікроавтобус опозиції.

Все йшло прекрасно, доки про свято не довідалась влада району. Голова РДА так розхвилювався, що опозиція у його “вірнопідданих” Байбузах, дивись, вчинить якусь революцію, що до села в авральному порядку відрядили цілу заступницю районного очільника. За цим Даценком наказано ж із обласної адміністрації в обидва ока наглядать! Навіть якщо він сам на зустріч і не приїжджає.

Схвильована пані примчала в село і одразу кинулась керувать: тим людям, яким опозиція насмілилась вручати подарунки, сидіть по хатах, слова організаторам свята категорично не давать, коровай не різать і людям не родавать, автобус опозиції – прибрать! Мовляв, вам ніхто не дозволяв тут без нашого відома щось святкувать, та й чого радіть, якщо в країні – тяжкі часи?!

Зрозуміло, що “круту” чиновницю тихо послали куди подалі, і виконали заплановану програму. Бо якщо так далі піде, то скоро в райдержадміністрації треба буде дозвіл брати на проведення весілля чи хрестин. Правда, мікрофон із чіпких пальців заступниці голови РДА Старікова не пішла  виривати. Мовляв, хтось же мусить бути більш вихованим і тактовним. А жителі села і так тому, що відбувалось дали правильну оцінку…

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: