ДЗВІН

На зло Януковичу Тулуб підсобляє Медведчуку?

PktKvPl-03-2123 жовтня в Черкасах на Соборній площі відбувся концерт до 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Перед черкащанами виступали відомі гурти „Чайф”, „Скай” та „Брати Карамазови”. Молоді зійшлося чимало – близько 5 тисяч.

Та тема перемоги над фашистами у виступах ведучих непо-мітно і лагідно сповзала до теми „Україна та Росія – це сім’я” і нам слід „бути разом”.

Все позапісенне інформаційне наповнення заходу було наскрізь пронизане непрямою, опосередкованою агітацією. Починаючи від кількахвилинних відеороликів, які крутили у перервах між виступами виконавців, і завершуючи анекдотами ведучого (звучали антизахідні та антинатовські анекдоти).

Тобто, як і прогнозували ЗМІ напередодні цього концерту, з його програми стирчали вуха „Українського вибору” Віктора Медведчука з відповідною проросійською агітацією.

Але найцікавіше і найскандальніше тут інше: до цього „агітконцерту” доклав рук губернатор Сергій Тулуб! Це під його патронатом і завдяки його організаційним зусиллям відбулась в Черкасах акція, направлена на підтримку антипрезидентського курсу. Тулуб набрався навіть повного нахабства – виставив „під концерт” Медведчука сині намети Партії регіонів, тож черкаський політикум досі не може очухатись від потрясіння: невже Тулуб кинув виклик Януковичу?

Олександра Синицька
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    непо-мітно?
    “Дзвін”, не бійтесь заглядати у словник!

  2. Відповіcти

    і не “на зло”, а “НАЗЛО”

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: