ДЗВІН

Голова Шполянської районної ради сфальсифікував рішення сесії по лікарнях, – «УДАР»

ШполаГолова Шполянської районної ради сфальсифікував рішення сесії про реорганізацію лікарні

Під час позачергової сесії Шполянської районної ради, що відбулася сьогодні в райцентрі, головою райради Тимошенко Миколою було сфальсифіковане рішення про реорганізацію місцевої районної лікарні. Сам розгляд питання, важливого для тисяч місцевих жителів, проводився з порушеннями.

По – перше, апарат районної ради, який мав роздати депутатам райради проект рішення про реорганізацію лікарні для детального ознайомлення, не поінформував вчасно депутатів про порядок денний сесії.

По-друге, не було проведено громадських слухань щодо реорганізації лікарні та ситуації з наданням медичних послуг жителям Шполянського району. Сесійну залу, де засідали депутати, ретельно охороняли правоохоронці. Тільки завдяки представникам політичної партії «УДАР» та інших опозиційних сил, представникам шполянської громади вдалося потрапити на засідання.

Представникам УДАРу вдалося заблокували трибуну та добитися відкритого поіменного голосування на сесії лише з другої спроби. Із 56 обраних депутатів на початку сесії був зареєстрований 41, з яких за реорганізацію Шполянської районної лікарні проголосувало 28 депутатів, проти виступило 11, решта − утрималися. Представники УДАРу та шполянська громада вели відео та фото фіксацію голосування. Однак після завершення голосування секретаріат райради заявив, що «за» реорганізацію лікарні начебто проголосувало 30 депутатів. Тому представники партії «УДАР» вже підготували відповідні звернення до прокуратури Черкаської області та позиватимуться до суду, щоб визнати рішення районної ради сфальсифікованими і не дійсними, – повідомив голова Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко – «Ми вимагатимемо від правоохоронних органів вивчити фото і відеоматеріали сесії. Серед наших аргументів і рішення комітету з питань охорони здоров’я районної ради, який проголосував проти реорганізації лікарні. Тому сьогодні ми заблокували кабінет голови райради з вимогою отримання протоколу поіменного голосування, яке нам так і не надали. Тому вже завтра ми подамо позов на керівництво Шполянської райради за порушення регламенту та процедури голосування. За нашою інформацію, напередодні сесії депутатам райради погрожували та тиснули на них з вимогою закрити лікарню, на фінансування якої в районної влади немає грошей. При цьому інтереси людей ніхто не враховував».

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Ударники знову знайшли нагоду пропіаритися. Молодці не втрачають жодної нагоди

  2. Відповіcти

    Краще “УДАРівці” попіарилися б на тому, що розрахувалися з людьми за минулі вибори. Як їх можна пускати до влади якщо вони вже зараз людей кидають?!!!!!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: