ДЗВІН

Влада влаштувала економічний бойкот «чужим» виборцям, – Даценко

1358596017_875501_316 січня провладні депутати у Верховній Раді без обговорення і розгляду зауважень та пропозицій прийняли Державний бюджет. На думку черкаського депутата-опозиціонера Леоніда Даценка, прийняти закон вдалось тільки тому, що для більшості мажоритарників від Регіонів та «тушок» там були закладені чималі хабарі.

«Так званим «незалежним» депутатам та регіоналам у Держбюджет були закладені хабарі у вигляді п’яти – десяти – двадцяти мільйонів гривень на їхні округи. Таким чином влада поділила народ, виборців, нас із вами на сорти. Бо виявляється, якщо Даценко, якого ви обрали, не продався, не зрадив, а увійшов, як і обіцяв, у фракцію «Батьківщини», – значить ви гірший сорт людей, і повинні через це не отримати кошти із бюджету на школи, дороги, лікарні, вам треба не возити хліба і закрити дитсадки для ваших дітей! А тим, хто продався, можна підкинути ще трохи грошей, щоб вони хвалили Януковича. Отака помста свідомим виборцям за їхні переконання!», – зазначив народний депутат.

Сума «хабара» черкаським мажоритарникам, за підрахунками Даценка, коливається від одного до двадцяти мільйонів гривень. Отож, ціна голосування депутатів-черкащан склала: регіонал Антон Яценко (уманський округ №200) – 7,5 млн., регіонал Валентин Ничипоренко (жашківський округ №199) – 11,5 млн. грн., позафракційний Віктор Тимошенко (смілянський округ №198) – 19 млн. грн., регіонал Геннадій Бобов (корсунський округ №196) – 8,5 млн. грн., регіонал Володимир Зубик (черкасько-чигиринський окург №195) – 20 млн., і, найменше, Михайло Поплавський (черкаський округ №194) 1 мільйон гривень на округ. Щодо останнього, то, в вочевидь, регіонали вирішили, що й так достатньо «засіяли» Черкаси під час перевиборів, коли масово роздали виборцям по 200 гривень, тож навіщо додатково витрачатися?

При цьому на канівсько-золотоніський округ №197, де переміг Леонід Даценко, не виділено жодної копійки.

«І це попри те, що округ включає два міста обласного значення Золотоношу і Канів, попри те, що 2014 рік – рік Тараса Шевченка, тож Канів не мали обминути. Однак для чинної влади  головне – це повна покора і фізичне нищення опонентів чи тих, хто просто не згоден із її політикою. Якби вона могла, то обгородила б 197-ий округ колючим дротом, щоб дух «вільнодумства» з нього не поширювався далі на Черкащину», – вважає нардеп.

Однак, на його думку, черкащанам, яких у Держбюджеті «облагодіяли», радіти рано, бо виділені кошти навряд чи дійдуть до простих людей. Швидше за все, вони осядуть у кишенях посадовців, відповідальних в області за «освоєння» бюджету.

«Ці суми, як ми вже не раз бачили, спишуть на якісь будівництва, і різні тулуби-азірови покладуть у кишені нові десятки мільйонів», – переконаний Даценко.

Тому разом із громадою Даценко вирішив писати відкриті звернення до керівництва держави щодо припинення дискримінації черкащан за політичною ознакою, адже всі люди у всіх округах України мають рівні права, і кошти держави між ними мають розподілятись пропорційно. Стратегічно ж громада разом із опозиційними силами має продовжити боротьбу, щоб усунути антиукраїнський режим від влади.

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: