ДЗВІН

Влада готується фальшувати результати ще не призначених перевиборів по так званих «проблемних» виборчих округах, – Леонід Даценко

DSC_0477Влада готується фальшувати результати ще не призначених перевиборів по так званих «проблемних» виборчих округах. Так вважає координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

- У Верховній Раді України було утворено тимчасову слідчу комісію по розслідуванню фактів фальсифікації виборів на так званих «проблемних округах». Тепер Голова верховної Ради регіонал Рибак своїм рішенням припинив діяльність комісії, бо вона не змогла нормально працювати. Її роботу блокували комуністи і регіонали, які не приходили на її засідання. А наш великий демократ і земляк – регіонал Володимир Олійник публічно збрехав, коли ще в листопаді минулого року заявляв, що Партія регіонів буде добиватись покарання фальсифікаторів. Він теж входив у склад цієї комісії, але жодного разу не взяв участі у її засіданні. Це означає, що Партія регіонів не збирається відмовлятись від тактики фальсифікування результатів виборів, – прокоментував Леонід Даценко.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: