ДЗВІН

В обласному центрі назріває скандал із “Черкаським пасажем”

У Черкасах назріває черговий скандал. Городяни стурбовані перспективою забудови пішоходної частини території бульвару Шевченка в центральній частині міста –  від вул. Піонерської до вул. Леніна.

2_02_2

Як пише , тривогу б’ють не тільки мешканці будинків № 241 та № 243  по бул. Шевченка, а й підприємці, чий бізнес можети опинитися під загрозою через спорудження під вікнами крамниць так званих “стєкляшок”.

За словами головного архітектора міста Віталія Чорнухи, наприкінці 2012 року Черкаська міськрада вирішила вибрати кілька земельних ділянок для продажу через аукціон. Зрозуміло, для благої мети – наповнення бюджету розвитку.

“Як відомо , зараз земельні ділянки виділяються і здаються в оренду владою тільки через аукціонні продажі . Тоді було визначено 50 місць ( 30 плюс 20 в додатку до рішення міськради ), які міська влада хотіла продати через аукціон для розміщення різних павільйончиків і магазинчиків, – каже Чорнуха. – У березні минулого року це рішення було прийнято Черкаською міськрадою і відповідно надано дозвіл на розробку проекту землеустрою. Зараз всі ці ділянки пішли в так звану розробку. Частина з них стосуються розміщення по бульвару Шевченка. Але я думаю , що кількома скаргами стурбованих громадян, представників бізнесу, це справа не обійдеться”.

Головний архітектор доповів про ситуацію керівництву міста. Втім, через політичні події минулого тижня містобудівна рада так і не зібралася. Але це дорадчий орган. По суті ж, головна відповідальність за черговий прецедент – на депутатах міськради. Рішення № 3-100650 від 21 березня 2013 прийнято в каденцію колишнього мера Сергія Одарича, який , як відомо, будував грандіозні плани з реконструкції бульвару Шевченка та Хрещатика.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: