ДЗВІН

“Скоро українцям видадуть зеківську уніформу”, – Даценко на Євромайдані в Золотоноші і Каневі (фото, відео)

DSC_0042Заборонити вільно жити і дихати в Україні, – так, на думку народного депутата від Черкащини Леоніда Даценка, можна коротко охарактеризувати низку прийнятих у парламенті антиконституційних, антидемократичних законів. Про це народний обранець заявив, виступаючи сьогодні на євромайданах у Золотоноші та Каневі.

“Тепер цьому, перепрошую, стаду баранів залишилось прийняти закон, щоб ми з вами вранці одягали зеківську уніформу, виходили на вулиці шеренгами, шикувались у колони і з піснею “Слава Януковичу!” марширували цим новітнім концентраційним табором, в який перетворюють вони Україну”, – дав він різку оцінку прийнятим у четвер провладною більшістю у Верховній Раді обмеженням прав і свобод громадян.

“Я запитував у цих так званих народних депутатів від Партії регіонів: “Шановні, а ви знаєте, за що голосуєте?” І вони лише стинали плечима!”, – обурився нардеп.

Кілька десятків золотонісців та кілька сотень канівчан, які зійшлися на євромайдани, сприйняли ці слова вигуками “Банду геть!”.

Єдине, до чого у четвер справді були готові провладні депутати у Верховній Раді, за словами Даценка, – це до голосування за Державний бюджет. Та й то тільки тому, що для більшості мажоритарників від Регіонів та “тушок” там були закладені чималі хабарі.

“Так званим “незалежним” депутатам та регіоналам у Держбюджет були закладені хабарі у вигляді п’яти – десяти – двадцяти мільйонів гривень на їхні округи. Таким чином влада поділила народ, виборців, нас із вами на сорти. Бо виявляється, якщо Даценко, якого ви обрали, не продався, не зрадив, а увійшов, як і обіцяв, у фракцію “Батьківщини”, – значить ви гірший сорт людей, і повинні через це не отримати кошти із бюджету на школи, дороги, лікарні. А тим, хто продався, можна підкинути ще трохи грошей, щоб вони хвалили Януковича. Отака помста свідомим виборцям за їхні переконання!”, – зазначив народний депутат.

Утім, на його думку, навіть ці кошти не дійдуть до простих людей, бо їх розкрадуть.

“Ці суми, як ми вже не раз бачили, спишуть на якісь будівництва, і різні тулуби-азірови покладуть у кишені нові десятки мільйонів”, – переконаний Даценко.

Тому разом із громадою Даценко вирішив писати відкриті звернення до керівництва держави щодо припинення дискримінації черкащан за політичною ознакою, адже всі люди у всіх округах України мають рівні права, і кошти держави між ними мають розподілятись пропорційно. Стратегічно ж громада разом із опозиційними силами має продовжити боротьбу, щоб усунути антиукраїнський режим від влади.

Тетяна Воронцова

DSC_0082 DSC_0080 DSC_0075 DSC_0073 DSC_0051 DSC_0040 DSC_0035 DSC_0033 DSC_0032 DSC_0029 DSC_0028 DSC_0024 DSC_0021 DSC_0013

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: