ДЗВІН

Президент використав останній набій, – Даценко

У протистоянні із народом Президент України Віктор Янукович використав свій останній набій. Так вважає народний депутат від “Батьківщини” Леонід Даценко. Останнім набоєм Президента нардеп вважає зустріч Глави держави із депутатами від фракції ПР перед голосуванням за законопроект про амністію авторства регіонала-Мірошніченка.

2029711-janukovich-probyl-v-parlamente-ne-dol-she-7-minut

- Добре пам’ятаю, як Президент тікав від нас – депутатів від опозиції, щоб не відповідати на не зручні запитання. І бачив, із якими настроями із кінозалу, де відбувалась зустріч президента із депутатами від Партії регіонів, виходили парламентарі, – розповів нардеп. Зі слів обранця, президент залякував депутатів своєї ж фракції. Лякав розпуском парламенту, а мажоритарники, щоб увійти у парламент, витратили великі гроші. Лякав переслідуваннями за кримінальним законодавством. Він відкрито говорив, що майже всі депутати від парламентської фракції Партії регіонів – це особи, у той чи інший спосіб пов’язані із криміналом. Одна третя зі складу – це бізнесмени, які за роки владарювання Януковича відбирали бізнес у інших. Тож проти кожного із них або вже є порушена кримінальна справа, або її можна порушити коли завгодно. Ще одна третина – особи, напряму пов’язані із криміналом, і решта – представники кримінальних груп.

- Президент так і сказав, що віддавати владу його команда не збирається і добровільно владу не віддасть. А хто із депутатів ослухається, той сам потрапить під прес кримінального переслідування. Впевнений, що залякування – це останній набій Президента, який він вже використав. І він не врахував, що серед депутатів-регіоналів є чимала частка людей, яким вже набридло жити у вічному страху за себе, за свої родини, за свій бізнес. Залякування і шантаж не допоможе Президенту утримати єдність у парламентській фракції. Незабаром у парламенті буде інша, хай ситуативна, але вже не президентська більшість, – переконаний Леонід Даценко.

Добре сміється той, хто стріляє останнім, – ковбойська мудрість. Це до того, що опозиція останній набій ще не витратила.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

После присоединения Крыма к России, образовалось новое государство - Крыссия.
Граждане будут называться «крыссияне»…
----------------------------------------------
Лавров:
- В Украине действует много вооруженных бандформирований!
- Откуда вы знаете?
- Так мы сами их засылаем…
----------------------------------------------
Если к вам в офис идут люди в масках с дубинками в руках, быстро надевайте маски, берите в руки бейсбольные биты и говорите, что здесь уже занято.

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: