ДЗВІН

Грошові мішки повинні роздавати виборцям не менше, ніж по 2 000 гривень, – Даценко

S1090035“Якщо вам пропонують менше – не беріть. Сьогодні олігархи мають роздавати виборцям не менше, ніж по дві тисячі гривень. Плюс повинні виділити по мільйону гривень на кожну дільницю, для ремонту доріг, шкіл, ФАПів. Вони можуть собі це дозволити, адже це приблизно 60 мільйонів доларів, якщо брати класичний виборчий округ із 150-тьма дільницями і 150-тьма тисячами виборців. Наприклад, минулорічний мій опонент Богдан Губський має статків 282 мільйони доларів! І де він їх узяв? Украв у вас”, – наголосив минулорічний переможець парламентських виборів по 197-му “проблемному” окрузі, лідер черкаської опозиції Леонід Даценко.

На його думку, підкуп виборців по 200 гривень за голос – це не лише злочин, це приниження людської гідності.

S1090010

“Ми з колегами у Мошнах провели невеликий експеримент: дали людині 200 гривень і запропонували їй купити на них усе, що можна. Чоловік придбав ковбаси, хліба, до хліба. Виклали це на столик, і кажемо: шановна громадо, оце те, що ви повинні їсти п’ять років. Адже депутата ви обираєте на п’ять років. Ну, як, вистачить?” – розповів про свою нову виборчу “технологію” Даценко.

Каже, що багато хто із черкащан не замислювався про підкуп із такої точки зору. Мовляв, раділи, що щось дають, але не думали, що це все, на що вони можуть розраховувать у разі обрання нардепом скупника.

“Виборці також мають замислитись над тим, що олігархи, які купляють їхні голоси, підходять до справи як бізнесмени: якщо вклали копійку, то мають як мінімум дві копійки від цього “відбить”. А ми тоді бідкаємось, що у нас маленькі пенсії і зарплати”, – наводить логічний ланцюжок Даценко і обіцяє провести подібні роз’яснювальні акції у якомога більшій кількості населених пунктів свого округу.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: