ДЗВІН

Крути. Старосілля. Якщо й міт, то має право на життя!

Сьогодні – День пам’яті героїв Крут. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.
На моєму авторському блозі у Блогспоті  вже були матеріали про те, як на Черкащині було віднайдено поховання трьох хлопців – учасників бою під Крутами.
А  цього року нам відвідати це місце не вдалося. Причина – тривожні політичні обставини, зокрема і в Черкасах, та погані погодні умови. Тому, пам’ять юних героїв було вшановано мешканцями Старосілля. Про це повідомили о.Василій, який взяв найактивнішу участь у всіх заходах, присвячених крутянам та сільський голова Старосілля В.В.Микитенко.
На жаль, п.Леонід Удовик надіслав лише пару світлин з заходу. Їх тут і розміщую.
крути2 крути1

Також під час розмови з сільським головою Старосілля я дізнався, що сільська влада готова долучитись до заходів з гідного вшанування юних крутян. Аж до перейменування однієї з вулиць села у вулицю Героїв Крут та перепоховання молодих воїнів зі старого сільського цвинтаря у центр села. Але, як сказав Василь Вікторович, для цього треба бути стовідсотково впевненим у тому, що ці три поховання є насправді похованнями учасників бою під Крутами. Для цього він навіть готовий посприяти з долученням до історичних розвідок науковців-істориків.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: