ДЗВІН

Кримінальна справа за злочин якого не було? Браво обласному прокурору!

На створення в Черкасах обласної Народної ради влада відповіла репресіями.

Як повідомив під час прес-конференції представників опозиції голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, прокуратура області відкрила кримінальне провадження за фактом захоплення приміщення колишнього будинку політосвіти. Фігурантами кримінальної справи за версією прокуратури, як пояснив Анатолій Бондаренко, є він і народний депутат України Леонід Даценко. І прокурора області не обходить той факт, що насправді ніякого захоплення адмінприміщення не було.

Мітингувальники разом із Даценком абсолютно мирно за погодженням із адміністрацією установи провели збори у приміщенні

Мітингувальники разом із Даценком абсолютно мирно за погодженням із адміністрацією установи провели збори у приміщенні Будинку політпросвіти

Несподіванкою, відкриття кримінального провадження стало і для офіцерів міліції, які спостерігали за роботою народного віча у Черкасах та процесом створення Народної ради в області. Журналісти «Дзвону» запитували у тих офіцерів міліції, чи можуть вони назвати побачене захопленням приміщення, чим викликали щирий подив у правоохоронців. А інформація про відкриття кримінального провадження за псевдо захоплення адмінбудівлі їх здивувала ще більше.

«Яке ще захоплення приміщення? Нічого такого там не було», – знизували плечима опитані журналістами міліціонери.

Те чого не побачили в міліції, добре роздивились у обласній прокуратурі. Як стало відомо, таємнича кримінальна справа, фігурантом якої є лідер обласного осередку ВО «Свобода» Юрій Ботнар, якраз і стосується захоплення приміщення колишнього будинку політосвіти. Інакше кажучи, ніякого захоплення приміщення в натурі не було, але кримінальне провадження за цим фактом є. Порушення кримінальних справ за відсутністю складу злочину і затримання осіб за злочини, яких не було – майбутнє української правоохоронної системи за нинішнього режиму. Браво обласний прокурор. Аплодуємо стоячи.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: