ДЗВІН

У Черкасах заради відкатів скоро святкуватимуть річницю… Куликовської битви

kulДо відзначення 70-ї річниці визволення міста Черкаси від фашистських загарбників у Черкасах започаткували фотоакцію «Згадай роки, обпалені війною…». Черкащанам пропонують поділитись фото часів другої світової війни. Фото в електронному вигляді можна відсилати на електронну адресу: або давати фотокартки на сканування у спеціально створені для цього фотопункти. Вони діятимуть із 1 по 20 листопада щоденно (крім вихідних) з 15:00 до 17:00 у приміщеннях Черкаської міської ради (вул. Байди Вишневецького, 36), Центральної бібліотеки імені Лесі Українки (вул. Хрещатик, 200) та Центральній бібліотеці для дітей (бульвар Шевченка, 390).

Із зібраних фотоматеріалів буде створене панно на згадку про тих, чиє життя обпалила, або й забрала війна.

Здавалось, акція цілком благородна. Однак і тут є свої але. Нинішня влада так натужно взялась піаритись на темі війни, що давно переплюнула всіх попередників. І ясно чому. Тема війни – благодатна у плані підняття духу патріотизму у потрібному для влади напрямку. Ветеранів, які дійсно воювали на фронтах другої світової, залишилось дуже мало. А із тих, хто ще живий (дай Боже їм здоров’я), далеко не кожний може самостійно вибратись із домівки.

Тому говорити, що це організовують для них – нахабно лукавити. Це потрібно владі виключно для самопіару   і з метою “освоєння” коштів . Та якби влада могла, вона за для таких “високих” цілей експлуатувала і тему Полтавської чи Куликоської битви. От тільки у казки про ветеранів цих битв, що дожили до наших днів, народ не повірить.

Мирослав Дебич
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: