ДЗВІН

Партія регіонів у Черкаській облраді виступила проти Януковича

SONY DSCСьогодні на сесії Черкаської обласної ради провладна депутатська більшість не підтримала звернення “батьківщинівця” Володимира Греся про підтримку євроінтеграційного курсу України.

 

“28 листопада 2013 року у Вільнюсі відбудеться самміт східного партнерства, під час якого очікується підписання угоди про асоціацію України з Європейським союзом. Від результату цього заходу залежить, чи зможе Україна продемонструвати кардинальні зміни у вирішенні вимог ЄС щодо впровадження демократичних реформ. Це дає право Україні обирати стандарти, за якими нинішні та прийдешні покоління будуть жити в майбутньому й називатися європейцями. Схвалюючи євроінтеграційні наміри України, Черкаська облрада закликає всі політичні сили згуртуватись, щоб прискорити євроінтеграційні процеси в Україні. І президент України, і прем’єр-міністр задекларували своє прагнення йти в ЄС”, – заявив із трибуни Гресь, закликаючи депутатів підтримати звернення.

SONY DSCОднак 56 депутатів із депутатської більшості, яку формує фракція Партії регіонів, не проголосувало взагалі. Підтримали колегу лише опозиціонери з “Батьківщини”. Втім, 21 голосу виявилося недостатньо для прийняття звернення.

“Обласна влада в особі губернатора Сергія Тулуба і провладної більшості 100% не підтримує курс України на євроінтеграцію. Ми бачили, як розганяли акції опозиційних сил біля ОДА, коли звозилася військова техніка перед нашими мітингами, як радо зустрічало наше обласне керівництво концерт проросійського “Українського вибору”, коли зі сцени біля ОДА різні люди закликали черкащан йти у Митний союз із Росією. Тому влада на Черкащині показала – куди вона нас веде. І 100% це не Євросоюз. Партія регіонів в обласній раді налаштована на зрив угоди з ЄС, аніж на її підписання”, – вважає Володимир Гресь.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: