ДЗВІН

Томенко вимагає від Януковича припинити ремонт в Черкаській ОДА

DSC_0019Нині в областях України бюджети недоотримують кошти, що закладені в бюджеті 2013 року. Це пов’язано і з затримкою коштів через Держказначейство, і через неврахування в бюджеті підвищення соціальних стандартів. Тому формально в Україні діє заборона на те, щоб в умовах безгрошів’я витрачати бюджетні кошти на поточні ремонти органів місцевого самоврядування. Про це сьогодні, перебуваючи в Черкасах, повідомив народний депутат від «Батьківщини» Микола Томенко, пише “Прочерк”.

У цьому контексті нардепа особливо обурює ремонт, який затіяла черкаська обласна влада на четвертому поверсі Будинку рад.

– Є виданий Президентом і урядом указ, що в умовах недофінансування місцевій владі забороняється витрачати гроші на себе. Може, просто в Черкаській ОДА немає куди гроші дівати? Але ж діє положення в зв’язку з обмеженим фінансуванням, де йдеться про те, що влада області не повинна купувати, наприклад, дорогі машини, проводити дорогі ремонти тощо. Суди тільки через звернення до Верховної Ради отримали можливість зробити ремонти. Тож ремонт в ОДА однозначно відбувається всупереч законів і рішень. Виходить так, що школи й лікарні можна закривати через безгрошів’я, а ремонт цілого поверху для влади робити треба? Я особисто написав Президенту звернення щодо ремонту цілого поверху в облдержадміністрації, – зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, ремонт владних кабінетів раніше обурював депутата обласної ради Любов Майбороду. Після її звернення, обласна влада повідомила, що вартість І черги реконструкції обласного Будинку рад, де розташована обласна рада та облдержадміністрація, становить більше 17 мільйонів гривень. У владі запевнили, що затіяли ремонт через поважний вік будівлі.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: