ДЗВІН

Тулуб подався відкривати торговельно-розважальні центри

1Як ми вже повідомляли, 5 квітня у Черкасах буде урочисте  відкриття торговельно-розважального центру “Любава”. Запрошення на це свято вже рознесли практично в усі редакціїчеркаських засобів масової інформації. Вручаючи біленькі симпатичні папірці, кур’єри обов’язково додавали: “Приходьте, буде весело. А стрічку перерізатиме Голова Черкаської облдержадміністрації!”

Оце дожився Сергій Борисович! Його попередник Олександр Черевко на елеваторах та заводах стрічки перерізав, а йому, небораці,торговельно-розважальні комплекси залишились…

Однак, на думку координатора Ради опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценка, в цьому немає нічого дивного, бо нинішня влада не сприяє розвитку економіки, тому заводи і елеватори у нас, в основному, закриваються.

“Згадайте, які об’єкти відкривав Сергій Тулуб за останні три роки: вертолітний майданчик у Пекарях, куди закопали 140 бюджетних мільйонів, і приватний ресторан у річковому порту Черкас, куди також протизаконно були витрачені бюджетні кошти. Жодного підприємства промисловості, яке б справді дало поштовх для розвитку регіону. Або “відкатні” об’єкти, на яких влада краде гроші із державної скарбниці, або сфера розваг. Тепер губернатор урочисто переріже стрічку на великому магазині. Для повної гармонії залишилось відкрить ще якесь казино і нічний клуб. При цьому я не здивуюсь, якщо Тулуб додасть ТРЦ “Любава” до переліку тих тисячі нових об’єктів, які в області з’явились нібито за сприяння влади”, – висловив свою думку Даценко.

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: