ДЗВІН

Даценко знає, як його “мочитимуть” на окрузі

DSC_0039Серед завдань технічних кандидатів в народні депутати по 197 Канівському округу – викидання компромату і зразків “чорного піару” проти переможця минулорічних парламентських перегонів Леоніда Даценка. Це одна з технологій нечесної боротьби з опонентом, яка розробляється нинішньої владою для усунення опозиційного кандидата.

“Хто представляє в мене на окрузі “партію з вилами” – Радикальну партію Ляшка? Тищенко Сергій Олександрович, приватний підприємець. Найцікавіше, місце проживання – Монастирище. Я близько 20 років жив і працював в Монастирищі, починав там громадську, політичну, журналістську діяльність. Що означає кандидат Тищенко Сергій Олександрович? Це означає кандидат, який завтра буде мене паплюжити на окрузі, монастирищанам роздаватимуть листівки, як я на той час, мабуть, пив кров у дітей, валвся попід тинами, будучи вчителем… А хто ж він такий, цей Сергій Тищенко? Це син мера Монастирища, Олександра Тищенка. Я розумію, чому його знайшли. Бо, мабуть, не погоджувалися люди з Монастирища чи з районів піти проти Даценка. Знайшли міського голову. “Мер Канева Ніколенко написав заяву, то дивися, Саша, й ти напишеш”. Давай син-підприємець піде на вибори, бо в нього проблеми є з податками… І от від Радикальної партії балотується Сергій Тищенко з Монастирища зрозуміло з якою метою: ссвітити в чорних прожекторах діяльність кандидата Даценка, який починав свій життєвий і трудовий шлях із Монастирища”, – вважає Леонід Даценко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Таке враження, що Даценко дуже боїться щоб згадали його минуле. Може дійсно є чого боятися, що він так завчасно почав готувати громаду та вже придумав легенду, на випадок якщо щось спливе! А потім буде галасувати, як завжди, що це все придумала влада.

  2. Відповіcти

    І чого б то йому боятися??? Абсолютно відкритий кандидат. Нехай краще бояться ті, що мільйони з бюджету крадуть!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: