ДЗВІН

Булатецький впевнений, що Білоусовим керує Тулуб

DSC_0023Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький вважає, що за два місяці у керма міською владою в.о. мера Віктор Білоусов не змінився. Але радить Віктору Федоровичу бути більш дієвим у вирішенні питань життєдіяльності міста.

“Я поки що не помічаю, що він змінився. Є люди, які не викликають у мене антипатії. Білоусов – один із них. При тому, що він помічений значком комуніста! В нього, на мій погляд, можуть бути ефективні кроки, – сказав Микола Іванович. – Але є один момент: Віктор Федорович (я роками за ним спостерігаю) – та людина, яка підслуже, підлизне, на жаль… Зрозуміло, що ним керує безпосередньо Тулуб. І він не йтиме проти. Наприклад, Білоусов продовжує далі розповідати, що спілкується з Жуковською, бо вона дасть грошей для міста. Але, як на мене, досвідчений політик із відповідними амбіціями не мав би права взагалі з Жуковською спілкуваться, бо це людина, заради якої “нахилили” всіх черкащан”.

На думку депутата, громаді слід активніше вказувати міській владі на проблеми Черкас.

“Нам треба всім атакувать Білоусова! Всім разом – громаді, Булатецькому, Даценку. Ви ж прийшли, ви критикували, ви зібралися в єдину команду, то що вам заважає зараз працювати конструктивно?”, – заявив Булатецький.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: