ДЗВІН

Одарич обіцяє “черкаському Індіані Джонсу” археологічний музей. Можливо, навіть приватний

Indiana-Jones-and-the-Kingdom-poiskkino-1Археолог, викладач Черкаського національного університету Михайло Сиволап, чиє звільнення здійняло розголос в інформаційному просторі міста наприкінці минулого тижня, таки пішов із вишу попри зібрані на його підтримку підписи.

Керівництво університету дозволило Михайлові Павловичу на громадських засадах очолювати музей, основу якого становить унікальна колекція археологічних знахідок у 50 тисяч об’єктів, що їх вчений збирав протягом кількох десятиліть.

Минулого року Михайло Сиволап був втішений обіцянками екс-мера Сергія Одарича про створення в Черкасах міського археологічного музею. Втім, з відставкою Одарича наприкінці квітня ці обіцянки повисли у повітрі.

Правда, Сергій Одарич запевняє – міський археологічний музей в обласному центрі таки буде. І він братиме в цій справі подальшу участь.

“Ми предметно почали до цієї роботи навесні цього року. Я навіть підібрав приміщення – дім, де розміщувалося колишнє РЕУ-5 на Котовського. Тут є можливість розмістити експозицію як всередині, так і на подвір’ї, – говорить Одарич. – Сьогодні є питання по приміщенню. Я шукаю без міської влади вирішення цієї проблеми. Можливо, буде зроблено навіть приватний музей, які візьме на відповідальне зберігання державну експозицію й виставить для загального доступу. Тому ми з Михайлом працюємо. Переконаний, що нам це вдасться зробити”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: