ДЗВІН

Тулуб “вибирає” між Булатецьким і Даценком

Опозиція не розуміє проведення виборів в літній період. На цьому наголосив один із лідерів «Батьківщини» Микола Томенко, виступаючи сьогодні під час парламентського засідання.

«Незважаючи на те, що наші 5 кандидатів фактично стали народними депутатами, але влада через ЦВК не визнала їхніх повноважень, всі опозиційні фракції вимагають у разі призначення повторних виборів у цих п’яти округах провести їх 27 жовтня», – зазначив Микола Томенко.

1341390238_tomenkoЗа його словами, не є таємницею, що влада планує виставити своїми кандидатами голів обласних адміністрацій. «Ми оцінюємо це як позитивний фактор, оскільки голови обласних адміністрацій у Черкаській, Київській та Миколаївській областях відповідали за фальсифікацію виборів. А тому правильно було би, щоб виборці оцінили їхню діяльність, коли вони будуть балотуватися разом із нашими кандидатами на повторних виборах у п’яти округах», – сказав народний депутат.

«Впевнений, що 5 наших переможців підтвердять свій статус народних депутатів», – зазначив Томенко.

Він наголосив також на тому, що опозиція дотримується тієї точки зору, що вибори у місті Києві мають бути одночасними – міського голови і Київської міської ради. «Місцеве самоврядування у Києві потрібно відродити шляхом проведення одночасних виборів міського голови та міської ради і як варіант, запропонований опозицією, – провести їх 27 жовтня разом з довиборами до Верховної Ради у п’яти округах», – зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, що із 5 проблемних округів два на Черкащині, де перемогли координатор Ради опозиційних сил області Леонід Даценко та депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький. Тож у голови Черкаської ОДА є на вибір аж два округи. Однак за кулуарною інформацією із парламенту, вже відомо, що Сергій Тулуб піде на округ Даценка, щоб не конкурувати із висуванкою Фірташа Валентиною Жуковською.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: