ДЗВІН

Булатецький запросив Тулуба в Холодний Яр на “цікаву розмову”

DSCF6250Микола Булатецький від імені всієї Об’єднаної опозиції запросив голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба до Холодного Яру на урочистості по вшануванню Василя Чучупаки, Максима Залізняка та Богдана Хмельницького.

“Я запрошую Сергія Тулуба та усю його донецьку команду до Холодного Яру на ті урочистості, проведенню яких він так перешкоджав. А що, донецькі і холодноярці – може вийти цікавий діалог”, – пожартував Микола Булатецький.

За словами опозиціонера, Сергій Тулуб “особлива людина на Черкащині”, тому йому було б особливо корисно відвідати такий патріотичний захід.

“Може, його дуб Залізняка просвітить, або святі українські місця надихнуть бути більше українцем, а не донецьким”, – додав координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Його не надехне Холодний Яр. Він така людина яка не буде гратися в патріотів йому тільки тянути гроші з черкашини для гаранта і тільки .Якби я мав можливість я на х… повісив

  2. Є така гарна приказка – горбатого могила виправить. Тулубу вже нічого не поможе. Якщо клепки в голові нема, то її туди ніхто не вставить.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: