ДЗВІН

За Яценюком на Черкащині ганялись провокатори (повний фотозвіт)

DSC_0309Вчора Голова Політради ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк побував у черкаських «проблемних» округах.

У селі Грищенці Канівського району його зустріли Андрій Шевченко, кандидат у народні депутати Леонід Даценко та кілька десятків місцевих селян.

“Проведіть нам газ, і тоді ми всі за вас голосуватимемо”, – з місця в галоп кинулись селяни.

“Якщо ви хочете, щоб я вам брехав, то я пообіцяю вам і газ, і нові стовпи, і дороги. А якщо хочете, щоб я казав правду, то я скажу: ви оберете народним депутатом висуванця опозиції Леоніда Даценка, опозиція в парламенті стане сильнішою, і тоді, коли ми будемо формувати бюджет на наступний рік, ми вирвемо для вас у влади все, що можна буде. Повірте, якщо буде хоч найменший шанс закласти в бюджеті хоч невелику суму на підведення вам газу – ми це зробимо!” – пообіцяв Яценюк.

Після невеликого імпровізованого мітингу надворі Яценюк зайшов у гості до багатодітної родини Коваленків. Батько родини, Віктор Коваленко, – влітку поневіряється по заробітках. Його дружина Вікторія вдома виховує троє маленьких дітей, працює поваром у школі на 900 гривень зарплати. Живуть у меленькій старій хатині, купити більшу поки не мають можливості. Тому візиту Яценюка тут зраділи, маючи надію, що у Верховній Раді буде поставлено питання про реальну допомогу держави таким сім’ям.

Пізніше Яценюк піднявся на Чернечу гору і поклав квіти до могили Тараса Шевченка.

У спілкуванні з журналістами Арсеній Яценюк повідомив: «Ми закріпили за кожним округом відповідальних народних депутатів, які працюють активно. Мова навіть не про те, щоб виграти вибори, а про те, щоб повернути собі минулорічну перемогу. Ця перемога була, але її було вкрадено за прямою вказівкою президента і Партії регіонів. Те, що ми сьогодні приїхали з Андрієм Шевченком — це наша підтримка кандидатам. Ми бачимо, що людям потрібно роз’яснити, що треба йти на вибори. Влада умисно зараз приховує інформацію про те, що 15 грудня будуть вибори. Я сьогодні був у селі Грищенці (Канівський район), то там люди не знають, що 15 грудня будуть вибори. Зрозуміло, навіщо це робиться. Це робиться для того, щоб максимально знизити явку, щоб кандидати від влади за гроші через купку голосів отримували відповідний результат. Тому ми активно працюємо і очікуємо того, що люди прийдуть і що наші кандидати виграють”, – сказав Яценюк.

На Чернечій горі його вже чекали провокатори, які принесли з собою останню збірку Леоніда Даценка “І янгол з автоматом на плечі”.

“Ви почитайте вірш Даценка “Жи-два, жи-три”, – почали вони, тицяючи в руки лідеру “Батьківщини” книжку із закладинками.

“Обов’язково почитаю”, – відповів посміхаючись Яценюк.

“Як ви до цього ставитесь, це ж антисемітизм!” – спробував переконати Яценюка рупор Партії регіонів, кореспондент газети, що охрестила Даценка “нечистою силою”, Леонід Туменко.

“А ось тут є Леонід Даценко – ви в нього спитайте”, – сказав Яценюк.

“А заодно спитайте в голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, чому напис на футболках регіоналів-провокаторів “Бий жидів!” не є антисемітизмом”, – порадив хтось із команди опозиції Туменкові і його супутникам.

Розчаровані, вони відстали від опозиціонерів.

У Черкасах на Яценюка чекала нова команда провокаторів.

Двоє дівчат чекало на команду опозиції біля ресторану “Тарас Бульба”, де Яценюк мав обідати. Вони шифрувались і похапцем фотографували всіх, хто заходив із Яценюком. Арсеній Петрович спробував запросити їх із собою, мовляв, чого ховаєтесь, пішли, пообідаємо разом, тоді вже точно знатимете, що і скільки з’їли опозиціонери. Однак дівчата відмовились.

А перед телерадіокомпанією “Вікка”, де мав відбутись спільний запис програми Яценюка, Даценка і Будатецького, на опозиціонерів чекали молоді люди із різними плакатами, типу “Ось ваш результат правління країною”.

Яценюк спробував з’ясувати, чого молоді люди добиваються, на що вони каліченою мовою змогли сказати лише кілька слів:

“Ми протів буржуєв”.

Тетяна Воронцова

DSC_0320 DSC_0306 DSC_0295 DSC_0282 DSC_0276 DSC_0268 DSC_0229 DSC_0166 DSC_0155 DSC_0149 DSC_0143 DSC_0140 DSC_0135 DSC_0125 DSC_0112 DSC_0107 DSC_0099 DSC_0068 DSC_0050 DSC_0035 DSC_0027 DSC_0014

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: