ДЗВІН

Штурм Черкаської обласної ради. Повний фотозвіт

image117Сьогодні на сесію Черкаської обласної ради спецпідрозділ “Беркут” не пропускав депутатів від опозиції.

Лідери Об’єднаної опозиції Черкащини ще на початку тижня заявили, що будуть вимагати відставки губернатора Сергія Тулуба прямо на сесії обласної ради. Влада злякалась.

Із самого ранку під приміщенням будинку рад регіонали розгорнули партійні намети, де масово зібрався “тулубюгенд” у спортивних костюмах та накручені жіночки із гучномовцями.

“Тулубюгенд” із синьо-білими парасольками, як гарматне м’ясо, зчепившись ліктями, став поперед кількох кордонів “Грифона” у повному бойовому спорядженні.

Навпроти регіоналів та міліції близько десятої ранку почали збиратись прихильники опозиції. Вони також розбили свої намети, і почали імпровізований мітинг.

“Батьківщина”, “Свобода”, “Фрон змін” та “УДАР” спробували допомогти зайти на засідання сесії народним депутатам Верховної Ради Костянтину Бондарєву та Сергію Пашинському, депутатам обласної ради Володимиру Гресю, Анатолію Бондаренку, Олександру Сінгаєвському, Наталії Старіковій, Михайлу Мушієку, координатору Ради опозиційних сил Черкащини Леоніду Даценку, депутату міської ради Миколі Булатецькому, лідерам обласного “УДАРу” та “Свободи” Віталію Ілляшенку та Юрію Ботнару.

Міліція та “тулубюгенд” їх не пропустили. Почались сутички. Можна було лише бачити відірвані бронежилети, збиті каски, пошматовані синьо-білі парасольки, рукави від курток та шматки прапорів.

Після першої хвилі штурму народні депутати спробували пояснити міліції, що мають право зайти на сесію, а ті не мають права їх не пропустити. Через деякий час депутатів та журналістів почали по одному пропускати. В цей же час міліція заблокувала три інші входи до будівлі.

В сесійній залі депутати від опозиції одразу заблокували трибуну.

“Валерій Петрович, поясніть, на якій підставі невідомі бандити не пропускали мене, голову фракції “Батьківщина” на засідання сесії!?” – звернувся до голови обласної ради Валерія Черняка Володимир Гресь.

“Доки ми не отримаємо відповідь на це запитання, сесія працювати не буде. Доки на сесію не пропустять людей, нічого не буде!” – категорично заявив Анатолій Бондаренко.

Опозиційні депутати, які відтіснили від трибуни регіоналів, заскандували “Тулуба у відставку!”

Трохи згодом до зали зайшов Булатецький. Він стрімко попрямував до трибуни, щоб зробити заяву. Не визнаний переможець парламентських виборів практично повторив майже слово в слово вимогу Бондаренка: з’ясувати, що за бандити блокують сесію, пропустити на сесію людей та відправити Тулуба у відставку, оскільки він нагнітає суспільне протистояння.

Поряд із Булатецьким став Леонід Даценко, також переможець парламентських виборів.

“Ви не депутати обласної ради”, – закричав Черняк.

“Ми народні депутати, тільки ви в нас вкрали перемогу!” – вигукнули Булатецький і Даценко. Депутати від опозиції знову заблокували трибуну.

“Ставлю на голосування питання про видалення із залу Булатецького і Даценка!” – закричав Черняк.

“І Пашинського виведіть!” – вигукнув хтось іззалу.

“Ви не можете вивести із сесії народного депутата!” – відповів той.

Зреештою, Булатецького і Даценка вивів під руку начальник обласного УМВС Валерій Дерновий.

Губернатор Сергій Тулуб з блідим обличчям увесь цей час сидів у президії, практично не втручаючись у перепалку. Моральний дух йому не підняли навіть нардепи-регіонали Антон Яценко та Владислав Лук’янов, що знаходились в залі.

Попри спротив регіоналів і не чекаючи наданого слова депутати-опозиціонери виголосили всі свої заяви.

Мітингувальники, які знаходились надворі, ще кілька разів зробили спробу прорватись до будівлі рад. На підмогу “тулубюгенду” та “Грифону” вивантажився автобус “Беркуту”.

Тетяна Воронцова
image002

“Українолюби” в спортивних костюмах. Журналістам вони сказали, що просто так прийшли подивитись

image003

Намети захисників Тулуба

image005

Міліція сховалась за “тулубюгендом”

image021

image023

image026

Накручені жіночки-регіоналки

image028

image043

Депутат Уманської міської від “Фронту змін” ради Максим Поляков

image030

image046

image050

З гучномовцем – Віталій Ілляшенко

image051

Наталія Старікова в гущі подій

image056

Анатолій Бондаренко

image066

Сергій Пашинський

image069

image071

image076

image085

image095

image102

Ігор Сичов, керівник обласного молодіжного крила “Фронту змін”

image117

Микола Булатецький

image126

image131

Справжнє обличчя влади

image133

image135

image140

image143

image146

image149

Опозиційні депутати блокують трибуну

А цей неупізнаний чоловік перешкоджав журналістам працювати, шарпаючи за руки

А цей “неупізнаний” чоловік перешкоджав журналістам працювати, шарпаючи за руки

image159

image166

Погляд Сергія Тулуба в простір

image171

Владислав Лук’янов та обласні керманичі правоохоронних органів

image173

image179

image184

Даценко і Булатецький

Заступник Дернового Іван Корсун

Заступник Дернового Іван Корсун

Автобуси "Беркуту"

Автобуси “Беркуту”

image195

Типу захисники народу

 

 

Поділитися цією новиною з друзями
12 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  не упізнаний чоловік це голова Городищенської РДА – ганжа олександр миколайович

 2. Відповіcти

  Самі Ви неупізнані чоловіки! Якщо незнаєте нашого Городищенського батька.

 3. Відповіcти

  Ця Донецька братва владу невіддасть.Якщо буде потреба то Тулуби-Кернеси-Колєснікови вистріляють пів України.А люди вже непіднімуться (дякувати піде.. м Ющенкам).

 4. Відповіcти

  А що Ви чекали?від пацанів.Правильно і роблять що крадуть і садять вас.Щоб опозиція неказала-а більшість віддала свої голоси за регіоналів.так що станьте в позу и хорошо прогните спинку.смажьте мылом вам будет легче.А ми ще мінімум 12років-будем иметь Украину.

 5. Відповіcти

  Ющенко!ТАК!Ющенко!ТАК!Ющенко!ТАК!………

 6. Відповіcти

  Щодо коментаря ОБЛИЧЧЯ ВЛАДИ.-Подивіться в обличчя цих молодих хлопчиків.Вони за 50 грн-зроблять міньєт владі.То нехай і мають те що заслуговують.Хахли це раби по своїй природі! Їм непотрібна демократична і правова держава-То навіщо за них боротися?Хай батракують-нагайку їм,

 7. Відповіcти

  Когда будем бороться с бандой воров УКРАВТОДОР?Так открыто даже власть неворует!

 8. Відповіcти

  Не надо трогать нашу власть( Кстати демократически избранную).Вы что действительно невидете улучшений жизненного уровня украинцев?Так расскройте глаза и посмотрите.что и пенции увеличены и дороги Вам делаем и зарплаты увеличены.ВВП растет.Можно называть тысячи примеров улучшений.Неблагодарное вы насиление!Сколько добра Вам не делай а все Вам мало!Вот такой народ украинцы!

 9. Відповіcти

  Невже керівники ПРавлячої партії не розуміють, що політично НЕ РОЗУМНО презентувати яскраво виражених представників криміналітету в якості своїх активістів?!!!!

  Чим потрібно думати лідеру осередку партії, щоб схвалити публічну взаємодію міліції з люмпенами? На яке покращення іміджу партії можна сподіватись, після такої недолугої «політичної» діяльності? Невже ожиріння мозку не дозволяє хоча б “зашифрувати” вихованців «республіки ШКІД» під якусь громадську організацію? На які економічні злети ми очікуємо, коли вони навіть бійку організувати не можуть, хоча лише на цьому і розуміються? І так по всій країні: то когось поб’ють, то зеленкою обіллють, тепер фекаліями в депутатів у Харкові жбурляють..

 10. Відповіcти

  От читаю ці рядки і думаю…Довго так розмірковую над єдиним питанням: “Яке смислове навантаження несе ось ця інформація?” (Ні, ви не подумайте, я не говорю, що це – безглуздя). І мозок уперто повторює: “Абсурд”. Але не той глибокий філосовський альберокамювськ ий, що бере свої витоки з Парадоксу С. Кєркєгора, а…побутовий, профанаційний, театралізований . Абсурдна поведінка молодчиків з парасолями, а ще тих, хто їх простимулював. Абсурдна поведінка провладних депутатів і не менш абсурдні виклики опозиціонерів. І автор статті абсордизує весь цей абсурдний сценарій. Таке відчуття, що існує не протистояння “влада-опозиція”, а їх симбіоз. Вони ніби старі добрі товариші. Так, не друзі чи знайомі, адже останніх поєднують якісь ідейні(ідеологі чна) звязки, а товарищів – товар, гешефт і все, що з цим повязано. І прийдуть вони всі у раду, і побалаганять, а потім розїдуться: хто – в більярдну, хто – в баню, хто – в ресторан. Не здивуюся, якщо разом те робитимуть.

  • Відповіcти

   БРАВО!

 11. Відповіcти

  Патріотизм — це не спосіб самовираження, це частина нашого духу, це одне з найсильніших відчуттів які існують в природі, інколи це почуття сильніше навіть за любов до матері або дівчини. Про це не треба кричати, цим не можна підіймати свій рейтинг бо тоді це звичайний фальш, бо для патріота це звичайна повсякденна річ, він не стає патріотом коли виступає на людях, чи пише книжку. Він патріот кожної хвилини свого життя. Він відчуває болі своєї держави на своєму тілі, бо він є частиною одного цілого.

  Слава Україні, Героям слава!

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: