ДЗВІН

За перевибори в черкаських проблемних округах мають заплатити Тулуб та фальсифікатори, – Даценко

386391За перевибори у проблемних округах мають платити ті, хто створив “проблеми” і “унеможливив” оголошення результатів, а не прості українці, які чесно наповнюють Державний бюджет. Вони свій обов’язок виконали – прийшли й проголосували. На цьому наполягає координатор Ради опозиційних сил Черкащини , переможець минулорічних парламентських виборів по канівському проблемному округу Леонід Даценко.

“Минув майже рік, а правоохоронна система так і не дала відповіді, в чому полягали “проблеми” і хто “унеможливив” оголошення результатів голосування по моєму 197 виборчому округу і по 194-му в Черкасах, де переміг мій побратим Микола Булатецький. Однак ми знаємо в обличчя тих, хто чинив порушення – це голова Канівської ОВК Максим Онищенко, секретар ОВК Світлана Чонка, це мій опонент, олігарх Богдан Губський. Вони в першу чергу і повинні платити за перевибори. Ми також знаємо, що головним фальсифікатором на минулорічних виборах був губернатор Сергій Тулуб, бо це з його благословіння окружком громив “Беркут”. До речі, він навіть за посадою особисто відповідає за те, що діється в області. Тому нехай продасть пару своїх будинків чи яхт і заплатить, або “нагне” тих же Губського, Онищенка чи Чонку”, – заявив Даценко в коментарі “Дзвону”.

За словами опозиціонера, державним грошам можна знайти краще застосування, направити їх, наприклад, на ремонти шкіл чи дитсадків, на утримання закладів соціальної інфраструктури в селах області, які зараз влада масово закриває через брак фінансування.

“У Кримінальному кодексі України передбачена відповідальність за крадіжку, умовно кажучи, курки, а тут викинули на вітер мільйони гривень із державної скарбниці, і ніхто не покараний! Чому прості громадяни повинні ще раз платити за проведення виборів, якщо вони вже зробили вибір, і це було відповідним чином зафіксовано?” – дивується опозиціонер.

Нагадаємо, цього тижня Верховна Рада України ухвалила законопроект “Про внесення змін до закону України про державний бюджет України на 2013 р. (щодо збільшення видатків Центральної виборчої комісії)”, яким виділила кошти для проведення виборів у проблемних округах 15 грудня 2013 р. В цілому ЦВК виділили 48 млн. грн., з них лише 20 млн. грн. піде на перевибори в проблемних округах. Решта грошей – це 14 млн. грн. на введення державного реєстру виборців і 11 млн. грн. – на погашення боргу за відеокамери.

Олег Сірко
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Таня, не шифруйся, я тебе впізнала.

  2. Відповіcти

    Партии рыгионов нужно любой ценой выиграть эти “проблемные” округи, дальше президентские выборы, отступать некуда. Поэтому думаю, что будет самая грязная кампания…

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: