ДЗВІН

Томенко боїться низької явки виборців, якщо перевибори в проблемних округах призначать на грудень

DSC_0008Народний депутат України Микола Томенко заявив, що дискусія в парламенті про призначення дати перевиборів на п’яти так званих “проблемних” округах розпочнеться з початком роботи Ради після літніх канікул.

На прес-конференції в Черкасах він розповів, які розбіжності парламентська опозиція мала з провладною більшістю стосовно перевиборів.

“Сьогодні у нас дві розбіжності по повторний виборах – це 5 або 7 округів (ми 5, вони – 7) і ми до саміту (йдеться про листопадовий саміт “Україна – ЄС”, – прим. Ред.), вони – після. Тому і голова ЦВК Охендовський так делікатно сказав, що вони чекають законопроект: “Верховна Рада закон прийме, а дату ми встановимо”. Під цією датою ми розуміємо грудень. Абсолютно очевидно, що влада хоче провести перевибори в грудні. Ми б хотіли наприкінця жовтня. Компроміс – перший тиждень листопада. Думаю, повернемося до цієї дискусії з вересня”, – повідомив Микола Томенко.

За його прогнозом, перевибори в грудні будуть провалом через імовірно низьку явку виборців.

“Призначення на грудень створить серйозні проблеми. Я подивився на севастопольські вибори: Новінський набрав 23% при тотальному домінуванні і контролюванні. Тому в грудні я боюся не стільки фальсифікацій, а дуже низької явки. А за низької явки, зрозуміло, це вже не вибори”, – зауважив Томенко.

Він також розповів, що напередодні перевиборів по проблемних округах та президентських виборів 2015 року має на меті знищити так зване благодійництво в період виборчої кампанії.

“Ми хочемо заборонити не все благодійництво, а від благодійних фондів кандидатів у депутати, бо саме фонди на минулих виборах були суб’єктами роздачі грошей. Мінусів менше, ніж плюсів. Левова частина мажоритарних округів на центральній Україні представниками неопозиції була виграна з благодійною допомогою, – сказав “батьківщинівець”. – Це абсолютно очевидно. Я проїхав Кіровоградську, Полтавську області і можу з упевненістю вам сказати, що там, де перемогли представники Партії регіонів чи квазі-мажоритарники – все це роздача грошей під виглядом благодійної допомоги.І після виборів її вже не було”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: