ДЗВІН

В В’ятрович презентував в Черкасах нову книгу.

8 жовтня в Черкасах відбулась презентація нової роботи знаного в Україні дослідника визвольного руху, історика Володимира В’ятровича “Історія з грифом “секретно”. Українське ХХ століття”. Захід було проведено двічі: о 12-00 в конференц-залі інституту “Облагробуд” та о 15-00 в Центральній міській бібліотеці ім.Лесі Українки. До організації презентації долучилась  наша ГО “Воля ХХІ”.
В обох випадках зали були заповнені. На першій презентації переважала аудиторія більш поважного віку, серед яких були й ветерани повстанського руху, зокрема Голова Черкаського відділення Братства ОУН-УПА Віра Борушевська. На другому заході це була переважно студентська молодь.
На обох заходах ми бачили працівників місцевих черкаських ЗМІ (було й місцеве ТБ – телекомпанія “Вікка”, тож чекаємо на висвітлення події в завтрішніх новинах), науковців, громадських діячів, працівників обласного краєзнавчого музею,  словом, зацікавлених людей.
Володимир Михайлович В’ятрович скомпонував презентацію, як лекцію, яка включила в себе переказ одного з 66-ти розділів – оповідь про життя . Ця лекція повністю дала  відповідь, чому саме вона носить назву “Історія життя в історії століття. Історія століття в історії життя”. Так, саме життєпис Матері Йосифи (в миру – Олени Вітер),  життя якої ( а це майже століття) відобразило героїзм, трагізм, пасіонаризм та подекуди й поневіряння українства протягом ХХ століття.
По закінченні обох заходів автор відповів на запитання присутніх. Причому, що хочеться підкреслити – відповів фахово, без зайвого менторства та зверхнього відношення до слухача.
Також на останок до обговорення книги долучився  історик, науковець, один з авторів цікавих досліджень з історії Черкащини в роки ІІ світової війни  Сергій Шамара, який  приготував до презентації рецензію на презентовану книгу.
Презентація записувалась на обласне радіо. Пізніш у пана Володимира редактором обласного радіо  було узято інтерв’ю.
Фотозвіт дивіться тут.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: