ДЗВІН

Пам’ять про кулак

Боб Арум – американський промоутер видатного українського боксера Василя Ломаченка застеріг журналістів, які після дебютного бою Василя, хотілиMCT_LOM взяти інтерв’ю в його клієнта.

– Ломаченко – українець. Якщо ви назвете його росіянином, він вас ударить.

Дев’ять років тому росіяни запросили сина українських емігрантів Володимира Палагнюка, більш відомого, як голлівудський актор Джек Паланс, до Лос-Анджелесу. Там під патронатом Владіміра Путіна проходив фестиваль російських фільмів. Кульмінацією вечора мало стати вручення відзнаки «Народний артист Росії» Джеку Палансу.

Актор трохи зніяковів, але заявив твердо: «Мене запросили помилково. Я українець, а не росіянин. Буде краще, якщо я піду звідси».

За старою імперською звичкою Росія намагалася все краще, що мало хоч якесь відношення до колишнього Союзу, присвоювати собі. Спочатку ми ніяковіли від такого нахабства й сором’язливо йшли геть. Аж поки за справу не взялися наші боксери.

Після перемоги над Повєткіним ніхто вже не назве Кличка росіянином. Є надія, що після випадку з Ломаченком наші східні сусіди нарешті зрозуміють стару істину: ніщо так не відновлює історичну пам’ять, як добрий удар кулаком між вуха.

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: