ДЗВІН

У Канів прилетів “волшебнік в голубом вертольотє”. І показав “кіно”…

0867855635Пару годин тому закінчилась зустріч голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба із громадою Канева. Відбувалась вона за міцно зачиненими дверима, тривала майже три години і мала вигляд зразково-показового виступу старика Хоттабича перед школярами.

Що тільки не обіцяв Сергій Борисович присутнім: і вирішити питання із освітленням, і з дорогами, і з зарплатами. На все підлеглим чиновникам давав не більше місяця. Ну, прямо, як у пісенці: “Прілєтіт вдруг волшебнік, в голубом вєртольотє, і бєсплатно покажет кіно”. При чому, приземлятись “вертольоту” можна недалеко, на вертодромі в Пекарях, поки його не демонтували…

“Ви зрозуміли, – показово жорстко запитував у начфіна області Володимира Кулеші. – Щоб зарплата бюджетникам запізнювалась не більше, як на день!”

Присутні на зустрічі вибрані освітяни мало не “просльозились”, бо вже 8 жовтня, а зарплату за вересень їм так і не дали.

“От казкар, – казали інші щасливці, що потрапили на дійство. – Три роки тому він так само обіцяв за рік повернути у комунальну власність і запустити дитячий табір “Гайдарівець”, ввести у план підготовки до 200-річчя Шевченка канівський Будинок культури і провести в ньому ремонт та перебудувати приміщення на подвір’ї Ліплявської школи у дитячий садок. І що? Де ці “покращення”? В ж…”

Однак у голос сценарій ніхто не порушував: зачитувались зазделегідь узгоджені питання і за цим слідувала театральна постановка відповіді.

Показовий виступ губернатора спочатку зривав негусті аплодисменти, а на другій годині викликав лише іронічні посмішки.

Всім стало нудно, і народ з нетерпінням очікував закінчення “вистави”. З ноги на ногу ніяково переминалась лише невеличка групка місцевих керівничків, а тоді не витримала і підійшла до канівських депутатів від опозиції, які дивом просочились у ретельно відфільтровані лави “канівської громади”.

“А Даценко буде?” – спитали несміливо про переможця минулорічних парламентських виборів по канівському округу, координатора Ради опозиційних сил Черкащини.

“Та ні, він же не працівник облдержадміністрації, то чого йому приходити? – здивовано відповіли ті. – А що?”

“Та нам дали вказівку його затюкувать і засвистувать, якщо він почне щось говорить. Але якщо його не буде, то ми, мабуть, підем?” – спитали “дозволу” “затюкувачі” і радісно розбіглись.

Напевне, Тулуб боявся, що Даценко запитає в нього про покарання фальсифікаторів минулорічних парламентських виборів, яких так само палко рік тому обіцяв “порвать” згідно чинного законодавства. Усім іншим присутнім про перевибори, фальсифікації і фальсифікаторів він говорити заборонив окремим розпорядженням…

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
19 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  Шановний “Дзвін” і Т.Воронцова. Я був присутній на зборах Тулуба з громадою м. Канів і заявляю, що в вашому повідомленні багато неправди. Мяко кажучі. На цю тему готовий поговорити особисто. А вам би порадив більш конкретно зайнятись темою зникнення грошей на ремонт Будинка Культури в м.Канів. Тулуб на зборах звернувшись до мера Канева Ніколенка заявив на всю залу: “Гроші на роботи по Будинку Культури надійшли! Чому не починаєте роботи?”Ніколенко промовчав. Сьогодні, 9.10 я звернувся до генпідрядника по ремонту, компанії “Інтербуд” дир. Куценко і почув, що грошей на ремонт немає. Где деньги, Зін???

 2. Відповіcти

  Тетяно, наскільки мені відомо, Вас і близько не було на тих зборах! Тож перестаньте вводити громаду в оману!!
  Питання були реальні і реальні проблеми!!
  Я читаючи Ваш текст більше схиляюся до думки про заздалегідь написаний текст, який Ви за результатами зібрання не захотіли переписувати!!!
  гидко, що на Черкащині такі “журналісти”!!!!

 3. "ДЗВІН"
  Відповіcти

  Зате там були депутати від опозиції, яких не дуже хотіли бачити, бо навіть запрошень не давали. І що це за зустріч із громадою – за запрошеннями!!! До речі, ми ВСЬОГО навіть не переказали. Залишимо до наступного приїзду Тулуба.

  • Відповіcти

   так он значить тепер як пишуться журналістські матеріали – дддууужеее дистанційно)))) за словами якихось мовчазних депутатів від опозиції, які якщо й були на зборах – то як води у рота понабирали!!
   черкаський варіант баба-бабі-сказала :D
   Тетяно, хто Вас навчав журналістиці?:))))

   п.с. а коментарі так істерично писати хто навчив? а погрожувати читачам))))

   • Відповіcти

    Чого ви заладили: Тетяно -Тетяно. Відповідями на коментарі займається Влад. Є ще журналісти – Варвара, Андрій, Дмитро, Ігор, Юрій і я. Є технічні працівники – Ярослав та Сергій. А щодо журналістики – ми б у свою чергу хотіли попередити: “Дзвін” – не майданчик для базарної похабщини. Якщо це дозволено у тих “світлих кабінетах”, де типу розуміють “високі стандарти” професії і з яких ви пишете свої коментарі, то це ваші проблеми. Але ми будемо банити нещадно таких “читачів”. І окремо про істерики: якщо у присутності чоловіка брутально ображають жінку – нормальна і суспільно виправдана реакція заїхати нахабі в пику.

 4. Відповіcти

  Ганьба так званій журналістці Воронцовій! Ліньки було свою дупу відірвати від комп”ютера та ніженьками сходити на зустріч. Всі хто хотів туди прийшли. Весь Канів був обклеєний оголошеннями. І Даценко теж міг прийти! А не прийшов бо йому сказать не було що людям в очі! Знову буде брехать і верещати що я за Юлю і тому виберіть мене (—–) депутатом.

  • Відповіcти

   Я з вами згодна

  • "ДЗВІН"
   Відповіcти

   За непристойні та образливі висловлювання – ПОПЕРЕДЖЕННЯ! При спробі продовжувати у тому ж дусі – ЗАБЛОКУЄМО!
   “Дзвін” – чи не єдиний сайт у області, де коментарі публікуються автоматично БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ МОДЕРАЦІЇ, але за порушення правил цивілізованого спілкування на сайті будемо позбавляти слова…

   • Відповіcти

    аахахаха))))))))ну да))))
    хто ж посмів на “НАЙНЕЗАЛАЖЕНІШОМУ” ЗМІ області ображати головного журналіста-редактора-модератора-прес-секретаря?))))

    на цьому ресурсі ображати сміє тільки вона!!!))))

 5. Відповіcти

  Які запрошення? Про що Ви говорите? А Ваші опозиційні депутати якщо і були, то мовчали, як німі, бо ж, як у тому відомому фільмі “Іронія долі…” героїня говорила: “Ага… нечем крыть!” Так і Ви разом зі своїм “супер-меном” Даценком не приїхали лише тому, що Вам нічого сказати! А люди такаго рівня як Сергій Тулуб, “особей вам подобных”, не боїться, не перевищуйте свою самооцінку. Як кажуть, слон не боїться Моську, але його дратує її гавкання. Дякуємо, що Вас не було. Хоч дали спокійно людям з владою поспілкуваться.

  • "ДЗВІН"
   Відповіcти

   Цікаво, що коментарі щодо “брехні” цілком повторюють лист, який надійшов на нашу адресу із поштової скриньки – otdel_politica. Ми так розуміємо, що мова йде про відділ внутрішньої політики. Чи то Канівської РДА, чи ОДА? Словом, від “громади”, яка “обурена”))))

   • Відповіcти

    Тетяно, от чесно: читаю всі ваші “редакційні” коментарі і плачу)))) такої істерики я давно не бачила)))
    і до речі, не підвищуйте собі самооцінку думкою, що ОДА І РДА нереймаются вами)))))

 6. "ДЗВІН"
  Відповіcти

  Розмова самого із собою та роздвоєння особистості – це явна ознака нездорової психіки))).  А враховуючи непристойні висловлювання цього професійного “коментатора” на адресу наших журналістів, ні для кого не буде дивиною, що більше він (чи вони))) на наших шпальтах НЕ З’ЯВЛЯТЬСЯ! Бан пожиттєвий по ІР!

  Може варто у Мегастайла поцікавитись цим ІР… Можливість є!

 7. Відповіcти

  “враховуючи непристойні висловлювання цього професійного “коментатора” на адресу наших журналістів”… – і знову сміх))))) це у вас там в редакції роздвоєння особистостей))))) у вас же одна людина людина працює))))

  • Юрій Стригун
   Відповіcти

   У “Дзвоні” працює до десятка людей. Це по-перше. А по-друге, я теж схожий на Тетяну?)))))

 8. Відповіcти

  До десятка людей?))) охохох)))) …але всі вони чомусь підозріло схожі на Тетяну Воронцову…)))))

  п.с. а чому ви маєте бути схожим на Воронцову?? бо ви вже теж там працюєте??)))))

  • Юрій Стригун
   Відповіcти

   Так я теж там працюю… і, по-вашому, “підозріло схожий” на Тетяну))))))))

   • Відповіcти

    ага….так он воно значить шо…головне не переймайте у неї всіх секретів майстерності :D

 9. Відповіcти

  Взагалі-то пані Тетяна – автор цього матеріалу, тому, я так розумію, до неї і звертаються.
  але все ж таки, хотілось би почитати об’єктивний репортаж цієї чесної журналістки, а не чутки від мнимого депутата.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: