ДЗВІН

Даценко погрожує проводити кампанію на Соборній площі, якщо влада не забезпечить чесні вибори

DSC_0010Координатор опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко повідомив, що по селах 197 виборчого округу їздять чиновники з райдержадміністрацій і тиснуть на виборців.

“Уже керівники райадміністрацій їздять по селах і доводять: “Не бійтеся, що Даценко у вас виграв… У нас розроблені інші сценарії: не зареєструвати опозиційного кандидата або зняти його з реєстрації”, – сказав Даценко. – Не знаю, як не допустити реєстрації. Це повний абсурд. Але те, що влада буде робити все можливе і неможливе проти нас: напркилад, підкинути наркотики, від імені Даценка і Булатецького роздавати гроші, щоб заявити, що ми купляємо виборців… Технологій маса. Переконаний, що вони підуть цим шляхом. Бо по тих настроях, які ми бачимо сьогодні і в Черкасах, і в Каневі, і в Золотоноші, є великі сумніви, що Партія регіонів своїм кандидатам може здобути хоча б той результат, які мали самовисуванці Жуковська чи Губський. Котрі офіційно не представляли Партію регіонів, але на користь яких фальшували вибори на дільницях”.

Леонід Даценко нагадав голові облдержадміністрації, представникам влади на місцях, що згідно з законом України, влада повинна забезпечити чесні й прозорі вибори. Особливо сьогодні, за місяць до саміту “Україна – ЄС” у Вільнюсі, де має бути підписана угода про європейський шлях.

“Якщо це не буде відбуватися, нам із Булатецьким не залишиться нічого іншого, як проводити виборчу кампанію на майдані в центрі Черкас, щоб Європа побачила, які цінності, яку демократію і свободу слова стверджують наші нешановні “донецькі” на чолі з Тулубом на Черкащині”, – зауважив Леонід Даценко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Каким вы был, таким …

  2. Відповіcти

    Таки-да! Льоня вже скільки часу послідовно “мочит” регіони. Сподіваюся так буде і у парламенті.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: