ДЗВІН

Про іспанські маєтки Тулуба допитають на найближчій сесії

640x4803На найближчу сесію обласної ради «УДАР» обіцяє запросити не тільки народних депутатів, а й громаду міста, аби усі могли почути звідки у обласного очільника Сергія Тулуба з’явилось майно за кордоном.

- Переховування губернатора від відповіді – це лише питання часу. Ми почуємо звідки у пана Тулуба маєтки за кордоном на найближчій сесії, куди завітають представники осередків різних політичних сил, а також народні депутати. Якщо у Капліна та Яворівського не вийде приїхати у той день на Черкащину, ми запросимо їхніх колег, – запевнив голова Черкаського осередку політичної партії «УДАР» Андрій Кондратенко.

Крім того, опозиціонери вимагатимуть від керівника УМВС Черкаської області звіту за бездіяльність його підлеглих, які не відреагували на звернення нардепів, коли їм обмежували вхід до державної установи.

- Спочатку нам сказали, що громадська приймальня то режимний об’єкт, де зараз проводяться режимні роботи, а о 13.00 нам відмовили у зв’язку із початком обідньої перерви, – повідомляє Максим Поляков.

Помічники та заступники Сергія Тулуба повідомили, що його немає наразі на робочому місці, хоча представники опозиції бачили у приміщенні ОДА водія губернатора.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: