ДЗВІН

Представники Тулуба в суді «вибачилися» за губернатора перед депутатом Більдою

516883acbb99340b4925e2505a28d76bГолова Черкаської ОДА Сергій Тулуб не мав на меті образити депутата Черкаської міської ради Андрія Більду. Про це в суді заявили представники губернатора, повідомляє офіційний сайт партії “Вільних демократів”.

Нагадаємо, кілька тижнів тому прес-служба губернатора на сайті ОДА розміcтила велике інтерв’ю Сергія Тулуба, в якому губернатор допустив неоднозначні висловлювання на адресу депутата Черкаської міськради Андрія Більди.

«Депутат Більда – той самий, хто постачав за бюджетні гроші тонни солі для посипання доріг взимку. Ви скажіть – а чи бачили ви, щоб взимку нормально чистили дороги, куди ділася ота сіль? І таких прикладів чимало. Недарма деякі люди кажуть, що Вільні демократи верещать як оті поросята, яких відтягують від корита», – йдеться в інтерв’ю. Ці та решта слів були розтиражовані кількома інтернет-виданнями, зокрема, сайтом «Про все».

Щоб захистити свою честь та гідність Андрій Більда звернувся до суду. Справа мала кілька судових засідань. На одному з них представники Сергія Тулуба та обласної державної адміністрації заявляли, ніби не розуміють, про яке інтерв’ю взагалі йде мова і казали, що в ОДА не відслідковують та не моніторять інтернет.

– Тому сьогодні до матеріалів справи я долучив роздруківки цього самого інтерв’ю з сайту ОДА, – розповідає захисник Андрія Більди в суді Микола Кудрявцев. – Також в іншої сторони було інше дивне заперечення, чи справді мова йде про депутата Більду. Для спростування цього я надав суду роздруківку із офіційного сайту міськради із інформацією про депутата Андрія Більду.

Микола Кудрявцев повідомляє, що в ході розгляду представник відповідача звернувся до суду і від його імені заявив, що «Тулуб Сергій Борисович своїми словами не мав на меті образити Більду Андрія Олександровича ні як фізичну особу, ні як людину, ні підприємця, ні як депутата міської ради. Всі слова були лише риторикою і претензій до Більди не було».

- Оскільки ми поставили вимогу, що не будемо продовжувати судове переслідування, якщо відповідач звернеться до суду з такою заявою, то позивач погодився на залишення своїх вимог без розгляду. Але таке «вибачення» не врятує від поновлення судової справи, якщо відносно Більди знову будуть допущені якісь висловлювання, – підсумовує Микола Кудрявцев.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить з себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я"покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: