Черкаські вогнеборці загасили чотири пожежі і врятували двох людей

383399307Гамувати п’ять пожеж довелось вогнеборцям упродовж останніх двох днів. За інформацією управління Державної служби із надзвичайних ситуацій в Чекаській області вчора у Смілі горіли будинок і підвальне приміщення.

У одній із кімнат охопленого вогнем будинку перебував 59-річний чоловік. Одягнувши кисневі апарати, рятувальники увійшли до задимленого будинку. Чоловік без свідомості лежав на підлозі. Першу медичну допомогу рятувальники надали потерпілому ще до приїзду лікарів. Пожежу загасили. А її причиною виявилось банальне куріння у ліжку.

У той же день через таку саму причину виникла пожежа у підвалі смілянської дев’ятиповерхівки. Винуватця пожежі рятувальники знайшли і вивели на свіже повітря.

Ще три пожежі вогнеборці гасили у Драбівському районі. Через несправну піч загорілась хата у селі Ленінське. Вогонь знищив покрівлю будинку. Збитки склали 20 тисяч гривень.

Несправна піч спричинила пожежу будинку 88-річної жительки села Кантакузівка. Завдяки оперативності та професійності вогнеборців, пожежу швмдко ліквідували.

Значно менше пощастило власнику гаража та автомобіля “Volkswagen” із Білоусівки. Коротке замикання електрообладнання спровокувало загорання автомобіля. Вогонь забрав і машину і гараж і інше майно. Сума збитків склала 60 тисяч гривень.

Мирослав Дебич

20 Лис 13. Опубліковано в Область, Топ-тема.

Переглянути чи залишити коментар.