ДЗВІН

По “проблемних” округах влада “поїде” старим “катком” підкупу і фальшування, бо “шаманство” Олійника не проходить

asfaltoukladchikОпозиціонер Леонід Даценко переконаний – на перевиборах по так званих “проблемних” округах влада застосовуватиме старі, “перевірені в боях” технології: підкуп, фальшування і силу. Бо що може протиставити провладна Партія регіонів на Черкащині, коли підтримки виборців катма? Нині “Батьківщину”-”Свободу”-”УДАР” готові підтримати близько 70% виборців. Ще до десятка відсотків голосів – за прихильниками комуністів. Відтак “начаклувати” Партії регіонів з наявних 20% перемогу під силу хіба що тільки супершаману-навіювачу. Бо старі – Олійник, Чечетов, Тулуб – уже не проходять.

“Лишилося 8 тижнів до перевиборів по проблемних округах. З минулих виборів ми наслухалися стільки, що провладна партія використає нові технології, підходи, нові обличчя… Чи ми побачили за цей час щось нове? Вони як темні щурі ховаються по норах, не показуючи, як вони будуть працювати на виборах. Хто від них піде кандидатом? Усе ховають за гарними словами “шамана” Олійника про самовисуванців, – говорить Леонід Даценко. – Це означає, що нинішня виборча кампанія на 100% буде повторювать виборчу кампанію минулого року. І з найголовнішим засобом, який вони використали на інших округах і сьогодні повністю повторять на “проблемних” – тотальним підкупом виборців. Це те шаманство, яке в них у руках і в їхнього кандидата”.

Не вірить Даценко і в “нові обличчя” на майбутніх перевиборах і переконаний, що від влади в Каневі і в Черкасах знову підуть Губський і Жуковська. Інший кандидат піраміду вже не збудує, навіть фінансову, навіть для підкупу.

Опозиціонер переконаний: те, що фальсифікатори минулих виборів лишилися непокараними – зайве свідчення того, що влада застосовуватиме в наступні 80 днів ті ж самі технології. Тому й приберегла “досвідчені кадри” на майбутнє.

“Фактично, влада абсолютно не готувалася до виборів. Ніяких нових технологій в них не буде. І це те саме, що нас чекає і в 2015 році: тотальний підкуп, тотальне фальшування, силові методи”, – резюмує Даценко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    нема нічого тут дивного воно було спрогнозовано що такий сценарій відбудеться

Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: