ДЗВІН

У травні Євросоюз дасть черкаським товарам «зелене світло»

original-1396422634Із травня цього року почнуть діяти автономні торгові преференції Євросоюзу щодо українських і, відповідно, черкаських товарів. Європейський союз в односторонньому порядку запланував надати Україні автономні торговельні преференції.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДПІ у м.Черкаси. Завдяки цьому будуть зменшені або скасовані митні збори ЄС на товари, що походять з України, а українським виробникам буде відкрито широкий доступ до ринку ЄС. Завдяки запровадженню квотування у двосторонній торгівлі між Україною та ЄС українські виробники отримають можливість завозити певні обсяги даних товарів без справляння увізних мит. А під загальний режим імпорту підпадатимуть лише товари, які перевищують визначений обсяг. Оподатковуватимуть їх за тими ж умовами, які сьогодні діють в Україні. Ознайомитись з довідкою щодо автономного преференційного торгового режиму ЄС для України, інструкцією щодо правил проходження, які будуть застосовуватися при експорті до держав-членів ЄС, а також проектом Регламенту Європейського Парламенту та Ради стосовно скорочення або скасування митних зборів на товари, що походять з України, можна на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку.

Застосування автономних торговельних преференцій орієнтовно розпочнеться з травня 2014 року. Цими преференціями Європейський союз створить сприятливі умови для імпорту українських товарів, а розширення ринку імпорту позитивно вплине на ведення бізнесу в Україні. ДПІ у м. Черкасах нагадує, що 21 березня 2014 року під час саміту ЄС було підписано політичне положення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Підписання економічної частини Угоди планується в червні-липні 2014 року.

Ігор Чорноус

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: