ДЗВІН

Ткаченко міняє “лице” ОДА

Офіційний веб-сайт Черкаської обласної державної адміністрації невдовзі зазнає змін. Це ініціатива голови ОДА Юрія Ткаченка, який дизайн “лиця” обласної влади у мережі вважає застарілим.

За новою структурою, портал міститиме головне горизонтальне меню та додаткове вертикальне, а також нові рубрики, такі як «Черкащина у Webcam», де у режимі он-лайн можна буде спостерігати за головними мальовничими куточками Черкащини – парку «Софіївка», Чернечою горою, канівськими пам’ятками. Крім того, тут буде он-лайн трансляція з залу засідань та сесійної зали. Нова рубрика «Он-лайн приймальня» допоможе громадянам через електронну пошту звернутись до керівника того чи іншого структурного підрозділу. За новим дизайном передбачений розділ «Відео», що міститиме відео сюжети з різноманітних заходів.

Вдосконалення веб-сайту орієнтовано на простоту навігації, зрозумілість, доступність побудови рубрик, а також зворотній зв’язок. Нині портал знаходиться на доопрацюванні, тому кожен охочий може внести свою пропозицію щодо бажаних змін на сайті.

Для внесення своїх пропозицій звертайтесь на номер 37- 27-51 (приймальня управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації).

Попередній проект першої сторінки порталу виглядатиме приблизно так.

158-1

 

 

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: