ДЗВІН

На черкаських “проблемних” округах для перемоги ставлеників влади мобілізують “тітушок”, – Томенко

DSC_0001Народний депутат від «Батьківщини» Микола Томенко буде звертатися до Генеральної прокуратури щодо фактів підкупу в Черкасах та стосовно провокацій, які вчиняються проти кандидатів в депутати від опозиції по 197-му та 194-му округах. Про це він повідомив черкаським журналістам сьогодні під час презентації українського щорічника.

“Ми поки що не зафіксували, хто організовує це, але фіксуємо тих черкащан, які роздають кошти. Фактично це підкуп. Люди, які беруть у цьому участь, підпадають під кримінальну відповідальність”, – заявив нардеп.

На його думку, нині дуже важливо створити прецедент – до початку виборчої кампанії порушити хоча б одну кримінальну справу, бо це дасть людям зрозуміти, що якщо не сьогодні, то через якийсь період вони нестимуть відповідальність за підкуп виборців.

“У Черкасах підкуп виборців стартував тотально. У 197-му окрузі Даценка ми фіксуємо локальні вогнища. Я отримав інформацію, що під округ Булатецького (194 ВО, – ред.) зібрані найкращі майстри підкупу з України, починаючи від тих, хто ще працював у часи Шуфрича – сумновідомий 20-гривний період. Влада також бачить те, що показують соціологічні дослідження, що Леонід Даценко і Микола Булатецький перемагають кандидата від влади з великим відривом”, – розповів Томенко.

Одначе зараз головне завдання опозиції – активізація виборців до 15 грудня, адже при низькій явці цей відрив може стати суттєво меншим.

“Тому нашим кандидатам не стільки важливо проводити агітацію за себе, скільки мобілізувати виборців”, – наголосив народний депутат.

Він також повідомив, що має інформацію, що влада спробує якось усунути фафоритів перегонів.

“Будуть мобілізовувати і “тітушок”, і вчиняти інші провокації. Наприклад, у Леоніда Даценка остаточно вималювався опонент – Червонописький. За нашими даними, під ним підписався губернатор Тулуб. Скажіть, як такий чоловік може перемогти, якщо він ще не починав кампанію, а до виборів залишилось три тижні? Будуть задіяні технології і правоохоронна машина”, – переконаний Томенко.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: