ДЗВІН

Леонід Даценко: «Логічно і юридично влада повинна змусити ЦВК оголосити підсумки виборів у «проблемних округах»

c64ee6050562769653f6b439429c3b1d_422x240Із часу завершення парламентської виборчої кампанії пройшло десять місяців. Однак до сьогодні не встановлено результати виборів у п’яти округах, які влада назвала проблемними. Йдеться про ті округи, де виборці віддали перевагу представникам об’єднаної опозиції.

- Ми розуміємо, чому ці округи названо «проблемними» і знаємо, хто створював проблеми. Вибори фальшувала сама влада, щоб не допустити перемоги неугодних їй кандидатів. Десяти місяців цілком досить для того, щоб опитати не тільки всіх членів ОВК та ДВК, але навіть і всіх виборців і встановити осіб, які фальшували результати народного волевиявлення. Оскільки нічого цього не зроблено, то я так розумію, що логічно і юридично влада повинна змусити ЦВК оголосити підсумки виборів у «проблемних округах» і визнати вибори та переможців. Це дійсно логічний і юридичний для влади шлях вирішення проблеми через десять місяців після дня голосування, – вважає переможець виборів у 197-му виборчому окрузі Леонід Даценко. Як зазначив політик, всі підстави для цього є, адже збережено перивнні документи, які завсідчують чесну та конституційну перемогу на цих округах ставлеників опозиції.

- Цілком зрозуміло і те, що влада у силу зрозумілих причин не зацікавлена у проведенні об’єктивного розслідування. Бо всі ниточки фальсифікації виборів на Черкащині виведуть на Тулуба, а в Миколаївській області на Круглова. Проте, фальсифікаторам не слід забувати, що межі давності кримінальної відповідальності по фальсифікації виборів,відповідно до закону, становлять п’ять років. Тому розлідування фактів фальсифікації все одно відбудеться, – впевнений Леонід Даценко.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    ДАВНО ПОРА НЕ ВИЗНАНИХ КАНДИДАТІВ ЗРОБИТИ ДЕПУТАТАМИ. Я СПОДІВАЮСЬ ТАК І БУДЕ ЗРОБЛЕНО.СЛАВА УКРАЇНІ. СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ НВРОДУ

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: