ДЗВІН

На «проблемних» округах влада «штовхатиме» самовисуванців

DSC_0040Партія регіонів не буде висувати власних кандидатів на п’яти так званих «проблемних» округах, а робитиме ставку на самовисуванців. Про це журналістам у ході прес-конференції повідомив координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко. Як відомо, два із «проблемних» округів – 194-й і 197-й, знаходяться на Черкащині.

- На сьогодні владі не є принципово важливим провести до парламенту своїх висуванців. Представники влади і зокрема нардеп від Партії регіонів Володимир Олійник вже робили відповідні заяви, з приводу того, що Партія регіонів, скоріше за все, не буде проводити з’їзд по висуванню кандидатів від партії на перевиборах по цих п’яти округах, – пояснив Леонід Даценко.

Реальні ж кандидати від партії влади будуть замасковані під самовисуванців. На думку політика, влада, як і під час минулих виборів буде намагатись обдурити виборців, і не висувати прямих кандидатів від партії. Адже прямі кандидати від Партії регіонів від моменту старту одразу зароблять негативну оцінку виборців.

- Влада і надалі збирається плутати людей, як це було у мене на окрузі із кандидатоми Губським і на окрузі Булатецького із Жуковською. Вони йщли не від Партії регіонів, а як самовисуванці, Але всі розуміли, що і Губський і Жуковська у Верховній Раді безумовно увійдуть у фракцію Партії регіонів, – висловиви думку Леонід Даценко.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: