ДЗВІН

Одарич на суді записував “перли” потерпілих від своїх дій

AC31A3B4-9AF3-422A-A101-42883E82C1F2_mw1024_n_sШевченківський райсуд міста Києва переніс розгляд кримінальної справи щодо екс-голови міста Черкас Сергія Одарича на 23 жовтня. Відповідне рішення було ухвалено на судовому засіданні 4 жовтня.

На засіданні допитали двох потерпілих – Володимира Шабанова і Анатолія Прокопова. За словами Шабанова, Одарич незаконно звільнив його з посади заступника міського голови та тривалий час відмовлявся виконувати рішення судів. Він також розповів, що за рішенням суду його було поновлено на посаду, а у 2010 році повторно звільнено. Прокопов зазначив, що екс-мер ігнорував його ініціативи і додав, що жодних претензій до його роботи депутати міськради не мали і жодних дисциплінарних стягнень він не отримував. За словами Прокопова, Одарич зволікав з виконанням рішення суду стосовно його поновлення на посаді.

У свою чергу, колишній мер зауважив, що виконав рішення суду стосовно Прокопова, як тільки відповідним виконавчим листом його було до цього зобов’язано.

Загалом, схоже, виступи потерпілих розважили Одарича. Принаймні, через свій фейсбуці він розповсюдив кілька “перлів” від Шабанова і Прокопова, які прозвучали на суді. Приміром, таке від Прокопова: “Я на посаді заступника міського голови тільки одну справу довів до ума”.

Нагадаємо, що колишньому меру інкримінують незаконне звільнення працівників міськвиконкому у 2007-2008 років, унаслідок чого міському бюджетові завдано збитків на загальну суму більше ніж 800 тисяч гривень. Прокуратура вимагає покарати Одарича “гратами” на 3 – 8 років. Екс-мер своєї провини не визнає.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: