ДЗВІН

Черкаський депутат відкрила в Мошнах громадську приймальню

DSC_0042Громадську приймальню депутата Черкаської обласної ради Наталії Старікової відкрито в с.Мошни Черкаського району. Розташована вона за адресою вул. Рябоконя, 13.

У день відкриття депутатка провела перший прийом, на який прийшли мешканці Мошен і сусіднього села Байбузи. Люди піднімали болючі питання для місцевої громади.

Наприклад, уже давно мешканців Мошен непокоїть стихійне сміттєзвалище в урочищі Руда, бо в самому селі сміттєзвалище відсутнє. На його облаштування нема коштів. А тим часом урочище – це екологічна зона. Скаржилися люди і на дефіцит місць у дитячих садочках. Колись у Мошнах функціонувало 2 дитячих дошкільних заклади – “Лісова казка” і “Волошка”. “Волошку” закрили. Як наслідок, групи у “Лісовій казці” переповнені, а це значить, що малечі не надається потрібною мірою увага, створюються неякісні умови для перебування дітей. Болюче питання в місцевій школі – заміна вікон. Скаржилися люди і на відсутність роботи у Мошнах. Раніше тут працювало 24 підприємства й організації. Тепер тут лишилися хіба що 2 магазини, кафе і церква. З останніх закритих підприємств – завод “Верес”. Люди вимушені їздити на роботу в Черкаси, Київ, або “жити з городів”, щоб якось звести кінці з кінцями.

“Звичайно, не можу не відреагувати на всі ті болючі питання, які громада висвітлила на зустрічі. Як депутат обласної ради звертатимуся у відповідні інстанції”, – підкреслила Наталія Старікова.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: