ДЗВІН

Об’явився розшукуваний міліцією Булатецький-молодший. Він “в облозі”

Депутат Черкаської міської ради Максим Булатецький, оголошений днями у розшук обласним управлінням МВС за “захоплення державних або громадських будівель чи споруд”, об’явився у … соцмережі.7_02_3

Максим дякує за підтримку, яка нині, як він запевняє, важлива для нього. І вибачається, що не може бути з черкащанами.

“Важко психологічно, бо не знаєш скільки може тривати ця облога. В ситуації, коли тулуб дає вказівки — за якими статтями порушувати по мені кримінальну справу, зрозуміло, що ніякої об’єктивної оцінки з боку правоохоронних органів бути не може. Особлива подяка людям, які були присутні при штурмі облдержадміністрації 23 січня, бачили, що я не закликав до захоплення будівлі адміністрації, і після оголошення мене разом з Павлом Карасем у розшук, готові свідчити про це. Наголошую, що єдиною людиною, яка спровокувала штурм ОДА, є тулуб. Він своїми діями довів черкащан до того, що люди просто пішли на штурм адміністративної будівлі. Протягом трьох років його керівництва областю будівля Черкаської ОДА стала уособленням Зла, – написав Булатецький-молодший у фейсбуці. – Ще раз дякую всім за підтримку, сподіваюся, що скоро побачимось!!!”.

Повідомлення від “депутата в бігах” ілюстровано фото.

Раніше його батько, Микола Булатецький заявляв в коментарі “5 каналу”, що його син на Майдані. І порадив правоохоронцям приїхати й спробувати затримати його там.

Нагадаємо, Булатецькому “шиють” підбурювання до штурму Черкаської ОДА 23 січня. Тоді за “взяття” будівлі затримали 58 осіб.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: