ДЗВІН

Обласна влада закриває школи і обманює черкащан

shkolaОбласна влада намагається приховати об’єктивну реальність, а тому відверто бреше, маніпулюючи цифрами. Факт викрила депутат обласної ради, лідер обласного осередку «Фронту змін» Наталія Старікова. Невідповідності депутат виявила, аналізуючи тексти обласних програм та відповіді обласної влади на її депутатські запити.

- Мене вражає схильність обласної влади маніпулювати цифрами і надавати недостовірну інформацію на депутатські запити. У програмі розвитку села бачимо одні цифри, у звітах чиновників фігурують інші, а у відповідях на мої запити вказано цифри, які не збігаються ні з першими, ні з другими, – обурилась депутат.

А із цифрами щодо закритих в області шкіл вийшло ще прикольніше. У на одній з прес-конференцій Наталія Старікова, керуючись офіційними даними обласного управління освіти, озвучила інформацію про те, що за діяльності нової влади на Черкащині закрили близько сорока шкіл. Сайт обласної держадміністрації здійснив спробу спростувати інформацію депутата, заявивши, що 40 шкіл закрито за останні 10 років. Вину за закриття шкіл сайт безсоромно звалив на «папєрєдніків».

Журналісти «Дзвону» поспілкувались із так званими «папєрєднікамі» в особі екс-керівника обласного управління освіти Оленою Фещенко. А керівник обласної освіти часів помаранчевої влади запевнила, що за «ющенківську п’ятирічку» обласна влада не допустила закриття жодної школи. Багато хто ще пам’ятає, що недопущення закриття так званих неперспективних шкіл – це була тверда позиція Олени Фещенко.

Але найцікавішою виявилась надана Старіковій статистика, відповідно до якої в області за 2012 рік таки було закрито п’ять шкіл, а 17 реорганізовано, тобто залишено в них тільки початкові класи, і ще більше десятка шкіл припинили працювати, бо немає дітей.  Разом – 39. Тобто, депутат сказала правду. А обласні чиновники упіймались на брехні. Точніше, їх упіймали на тому, що вони, аби приховати правду, крутять цифрами, як циган сонцем.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: