ДЗВІН

Через доручення Президента у Тулуба “істерика”

Ãóáåðíàòîð ×åðêàññêîé îáëàñòè Ñåðãåé Òóëóá12 березня Президент Віктор Янукович доручив ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про невідкладні заходи з європейської інтеграції України», яким зобов’язав Кабмін терміново підготувати країну до негайної інтеграції в Євросоюз. Текст відповідного указу мають «Коментарі».

Окремим пунктом у документі сказано, що відомство прем’єра Миколи Азарова має сприяти разом з Київською, Миколаївською, Черкаською обласними адміністраціями та КМДА «створенню належних умов для організації і проведення повторних виборів народних депутатів в одномандатних округах».

“Отож ми не помилились, коли припустили, що ескалація в області терору проти місцевих лідерів опозиції та активістів – пов’язана із тим, що губернатора Сергія Тулуба залишили на посаді виключно для того, щоб він “переламав” ситуацію у проблемних 194 і 197 округах”, – відреагував на подію координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

За його словами, одномоментне блокування провідних черкаських інтернет-видань “Прочерк”, “Провінція” та “Дзвін”, тиск на редакцію газети “Нова молодь Черкащини”, стеження за лідерами черкаської опозиції, вилив у засоби масової інформації бруду проти них, прослуховування їхніх телефонів, як, наприклад, у ситуації з переможцем виборів у 194 виборчому округу Миколою Булатецьким, знищення їхнього бізнесу, як вчиняють із лідером обласної “Батьківщини” Анатолієм Бондаренком,  - все це планомірна нещадна війна у рамках “створення належних умов”.

“Сергій Тулуб отримав другий шанс, щоб за будь-яку ціну забезпечити у проблемних округах перемогу ставлеників влади, тож докладає максимум зусиль. Тепер він вже не маскується під демократа, бо справжнє його обличчя черкащани побачили і під час виборчої кампанії, і продовжують пізнавати, спостерігаючи, як він знищує ниркових пацієнтів “Фрезеніуса”, як цькує на лідерів опозиції прокуратуру і міліцію, як кидає на мирні мітинги бандитів із “тулубюгенду”. Утім, у всій цій істериці є і позитивний момент: вибори у проблемних округах скоро відбудуться, і Тулуб їх боїться. А це означає, що ми з вами переможемо”, – наголосив Даценко.

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: