ДЗВІН

В Умані почалися репресії проти опозиції

Учора учасників флеш-мобу “Похорони Якунєвіча” в Умані, приуроченого до третьої річниці інавгурації діючого президента, викликали у відділення міліції для надання пояснень. Зателефонували й повідомили, що Черкаською обласною прокуратурою проти них відкрито кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України “хуліганство”. Деякі вже отримали повістки.

Депутат міської ради від “Фронту Змін” Максим Поляков, який одним з перших отримав повістку,  переконаний, що підстав для звинувачення учасників акції в хуліганстві немає:

“Міліція була присутня на нашому заході, бо напередодні ми згідно закону письмово повідомили міську владу про проведення акції й попросили правоохоронні органи забезпечити громадську безпеку. Під час флеш-мобу працівники міліції, СБУ, міської влади супроводжували нас, спілкувалися, але жодного слова про порушення закону не казали, не було жодного зауваження. Якби нам сказали, що ми якось порушуємо закон, ми б відреагували на зауваження. А тепер нас викликають на допити і інкримінують хуліганство. Я вважаю, що ці повістки – ніщо інше, як боротьба з опозицією. На нас намагаються тиснути всіма можливими способами. Але ми відстоюватимемо свої права надалі”.

Максим Поляков підкреслює що вважає репресіями відкриття кримінальної справи проти представників опозиційних сил в Умані:  ”Не встигли ми разом із народним депутатом Миколою Томенком презентувати в Черкасах проект “Українській державі – європейську модель самоврядування”, котрий “підніме” Україну, як наступного дня проти опозиціонерів в Умані відкрили кримінальну справу. Що це, як не переслідування? Чому ми отримали повістки аж 12 березня? Виходить що міліція три тижні думала: порушення це закону чи не порушення?”.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: