ДЗВІН

Черкаські політичні прикмети: на носі нові вибори?

photoНова політична криза в країні, яку спричинило судове рішення позбавити депутатського мандату захисника Юлії Тимошенко Власенка, може призвести до перевиборів Президента та парламенту. Сьогодні питання Власенка розгляне Європарламент. І навряд чи його висновки порадують діючу владу в Україні. А тим часом основні політичні гравці почали виборчу кампанію.

Першими активізувались комуністи. Біл-борди із їхнім новим гаслом, штибу, даєш справедливі тарифи, вже можна бачити і у Черкасах. Проте їхні надії на здобуття такого рівня довіри народу, як це було на минулих парламентських виборах, марні. Заплямовані співпрацею із провладною більшістю вони вже не приваблять виборців радикальними гаслами на зразок «Вєрньом страну народу». Українці брехунів не люблять і не підтримують.

Готується до близьких виборів і УДАР. В усі редакції черкаських ЗМІ днями обласний осередок партії Кличка вже розіслав пропозиції про співпрацю.

Не дрімають і провладні кандидати виборчих округів № № 194 та 197 Валентина Жуковська та Богдан Губський. Очевидно вони добре поінформовані про можливі перевибори по всіх проблемних округах, які можуть відбутись у червн – липні цього року.

Втім, ситуація в країні змінюється ледь не щодня. Акції непокори соціального характеру, що вже почали відбуватись у західних регіонах Україні, підсилені економічною та політичною кризами можуть перерости у загально українську хвилю протестних акцій. А за ними і можлива зміна влади за допомогою позачергових виборів не за горами. Існуюча влада поки втримує стабільність, витрачаючи на це кошти із раніше вкрадених із бюджету. Та цих фінансових ін’єкцій не довго вистачить. Хитка стабільність розлетиться на друзки, коли МВФ почне вимагати виплати за вже отримані кредити, термін сплати яких настає у цьому році. А далі як у пісні: «Єсть у революції начало, нєт у революції конца».

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Лідер ГО “Свободу Батьківщині!” Ігор Доманський: “Відбувається боротьба за лідерство в Об”єднаній опозиції ВО “Батьківщина” Черкаської області” : http://pocherk.in.ua/39-gor-domanskiy-vdbuvayetsya-borotba-za-lderstvo-v-obyednany-opozicyi-vo-batkvschina.html

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: