ДЗВІН

На виставці хусток у Каневі є навіть магічні екземпляри

3_072Сто хусток, деяким із них понад триста років, склали експозицію виставки “Мамина хустка – оберіг родини” в науково-дослідному  відділі “Народне декоративне мистецтво Канівщини”.

Автор виставки Людмила Грабовенко (на фото), заступник генерального директора Видавничого дому “Справи сімейні”. У її колекції понад 300 хусток. Жінка має надію створити “Музей хустки”, який би став центром родинних зустрічей, майстер-класів для творчих людей, місцем для виховання родинних цінностей у молоді, пише “Дніпрова зірка”.

Людмила Іванівна з великою любов’ю та ніжністю розповідала про свої експонати. Запрошені на виставку із завмиранням слухали історію кожної хустки. Ось хустка з Вінниччини від родини Куденко, яка переходила в спадок із покоління в покоління (12 поколінь). За словами власниці колекції, ця хустка виконує бажання, якщо до неї торкнутися. Центральне місце на виставці займає портрет Тараса Шевченка, прикрашений рушником, якому 200 років. Поряд представлені хустки з Черкащини та інших регіонів України.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: